В аеропортах США посилюють перевірки у зв’язку з Еболою

Перевірки в аеропортах Нью-Йорка, а також аеропортах Чикаго, Вашингтона та Атланти розпочнуться найближчими днями, де буде запроваджено посилений контроль пасажирів, які прибули з країн, найбільш уражених вірусом Ебола.

Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC) готують наказ, який перенаправить пасажирів, котрі прибули з Уганди до одного з п’яти аеропортів США, де вони будуть перевірені на можливі ознаки рідкісного штаму Еболи, від якого наразі немає схваленої вакцини та терапевтичних засобів.

Східноафриканська держава Уганда повідомила про спалахи суданського вірусу Ебола 20 вересня. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на цю мить зареєстровано 63 підтверджені та ймовірні випадки захворювання, поширених у кількох районах Уганди.

Фахівці стверджують, що рівень смертності від нинішнього спалаху досягає 50 відсотків, і з шести вакцин, які зараз розробляють проти вірусу, жодна не була схвалена, а половина з цих вакцин-кандидатів взагалі застрягла у доклінічних випробуваннях.

Розпорядження CDC, яке стосується приїжджих, не рівносильне забороні на поїздки чи карантину, але будь-хто, хто в’їжджає до США після нещодавнього відвідування Уганди, буде перенаправлений до одного з п’яти аеропортів, список яких затверджується.

Прямих рейсів між Угандою та США немає, що ускладнює ідентифікацію пасажирів, які можуть спробувати ухилитись від медичного розпорядження.

За даними CDC, поява симптомів пропасниці Ебола може тривати від 2 днів до 3 тижнів. Середня затримка між впливом та появою симптомів становить від 8 до 10 днів. На відміну від деяких захворювань, таких як COVID-19, людина, інфікована Еболою, не може поширювати вірус доти, доки у неї не можуть виявлятися симптоми.

У одного з перших пацієнтів, виявлених під час цього спалаху в Уганді, спостерігалася висока температура, судоми, блювання та діарея, а також кровотеча з очей. 24-річний пацієнт чоловічої статті помер через дев’ять днів після звернення до медичної клініки.

Суданський вірус був вперше виявлений у Південному Судані у 1976 році. ВООЗ повідомляє, що у семи минулих спалахах у Судані та Уганді смертність становила від 41 до 100 відсотків.

Зазвичай так звана «перлина Африки» Уганда добре підготовлена ​​до боротьби зі спалахами Еболи, але останнім часом країна стикалася з суданським варіантом далекого 2012 року, і чиновники адміністрації Байдена підозрюють, що офіційна кількість випадків — це лише верхівка айсберга.

Востаннє CDC проводивши так звані «розширені медичні огляди» в січні 2020 року на початку пандемії COVID-19, коли мандрівників із Китаю спочатку направляли до аеропортів Сан-Франциско (SFO), Нью-Йорк (JFK) та Лос-Анджелес (LAX).

Спалах Еболи у 2014 році також спонукав чиновників запровадити регулярні медогляди у низці аеропортів США.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *