Последние новости
З 5 жовтня стартує лотерея грін-картки

Подавати на грін-карту можна лише один раз, заповнення кількох анкет на одну й ту саму особу призведе до дискваліфікації.

Реєстрація за програмою Diversity Visa-2024 розпочнеться 5 жовтня і закінчується 8 листопада 2022 року», — повідомляється на сайті Держдепартаменту США.

«Період онлайн-реєстрації для участі в програмі Diversity Visa-2024 (грін-карта) починається в середу, 5 жовтня, о 12.00 за східним літнім часом (EDT) (GMT-4) і закінчується у вівторок, 8 листопада, о 12.00 східному поясному часу (EST) (GMT-5)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подавати на грін-карту можна лише один раз, заповнення кількох анкет на одну й ту саму особу призведе до дискваліфікації.

Грін-карта – посвідчення особи (так звана ідентифікаційна карта), що підтверджує наявність в іноземця права на працевлаштування у США.Як заповнити анкету на Грін Карту у 2022?

Заповнити анкету на розіграш Грін Карти можна самостійно на офіційному сайті програми — www.dvlottery.state.gov. При заповненні заявки на Грін карт треба бути максимально уважними. Будь-яка помилка може привести до дискваліфікації.

До анкети на розіграш GREEN CARD 2024 необхідно надати анкетні дані, додати фото і копії першої сторінки закордонного паспорта всіх заявників.  


Вимоги до фотографії:
— розмір 5 см х 5 см
— зображення чітке, кольорове  
— розмір голови на фото (від маківки до підборіддя) повинен дорівнювати    
  50- 69% від висоти фотографії
— обличчя відкрите, без окулярів та головних уборів
— тло світле, однотонне 
— голову тримати прямо, погляд у камеру.

Фотографія подається в електронній формі на електронних носіях.
Вона повинна відповідати наступним вимогам:

—    формат JPEG
—    максимальний розмір 240 KB
—    розмір 600 х 600 пікселів
—    глибина кольору – 24 біти

Дані необхідні для реєстрації участі у лотереї:

Увага! Необхідно додати копію першої сторінки закордонного паспорта всіх заявників

і відповідно якщо є чоловік/дружина аналогічні дані надати по ньому/ній (заповнити таку саму анкетку)


Кількість дітей (якщо є) і відповідно по дитині такі ж дані :

Фото необхідно надавати усіх членів сімї, що вносяться у анкету.

Діти реєструються в анкету якщо їм до 21 року і вони не перебувають/не перебували у шлюбі. Повнолітні діти в анкеті не зазначаються.


Важливі умови  для реєстрації на Грін Карт GREEN CARD 2024:

1. Заявник має мати мінімум 18 років і бути народжений у країнах-учасницях лотереї (всі, крім Ізраїлю).

2. Основний Заявник може зареєструватись у системі лише один раз.

3. Заявник має мати закінчену середню освіту або впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки

4. Заявник не повинен мати проблем з законом і хвороб, які можуть завдати шкоди американському суспільству.
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “З 5 жовтня стартує лотерея грін-картки

    1. Доброго дня! Так, ви можете подаватися на Грінкард. Отримавши раз грін-карту, власнику не потрібно більше турбуватися про терміни його легального перебування на території США: після закінчення 10 років, на які видається грін-карта, термін її дії може бути продовжений.Крім того, через 5 років з моменту отримання грін-карти її власник може претендувати на отримання громадянства США. В цілому, можна сказати, що правовий статус володаря грін-карти великою мірою ідентичний правовому статусу громадянина США, за винятком відсутності таких прав, як право голосувати та займати певні державні посади.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *