Марія і Том Вейди: історія кохання 65-річної українки та 72-річного американця

«Терпіння, довіра і трохи магії» — ідеальна основа для романтичної історії кохання, яка підходить для екранізації чи для роману. Однак ці речі також допомогли 65-річній українці та 72-річному жителю Джефферсон-Сіті, штат Міссурі випадково зустрітися, зав’язати спершу дружні відносини, а згодом щиро полюбити один одного.

Випадкова помилка на сайті знайомств звели разом Марію і Тома Вейдів, а сучасні технології електронної пошти та Skype дозволили їм спілкуватися на відстані 2 роки до особистої зустрічі. Вони зіткнулися з перешкодами під час подорожі, щоб зустрітися віч-на-віч, але їхня мужність і наполегливість довели, що кохання справді перемагає все, і тепер пара проживає в рідному місті Тома, Джефферсон-Сіті, і вже відсвяткували 4 річницю свого весілля.

Про цю приголомшливу історію пише ресурс Newstribune.

«Що мені подобається в Томі, так це те, що він мене дуже поважає. Справа не тільки в коханні, річ в тому, яким він є. Він такий чудовий», — сказала українка, коли Том дивився на неї з усмішкою. «Том допоміг мені проявити багато сторін моєї особистості, які були придушені через життя та через різні речі. Я відкрилася завдяки йому. Він підтримує мене і так пишається мною».

Том сказав про свою дружину наступне: «Вона дуже розумна, і така цікава. Мені подобається зустрічатися з нею, розмовляти з нею, проводити час разом», — додав американець.«Це була справжня магія. Це дало мені надію, і це була чиста радість».

Марія і Том у віці 60 і 67 років жили дуже різним й цікавим життям за тисячі миль один від одного. Том, який виріс у Джефферсон-Сіті, три роки служив в армії США, вийшов на пенсію як E-5. Він пробув у В’єтнамі 11 місяців, 10 місяців з яких Том був у Плейку у складі загону 8 330-ї RRFS. Плейку знаходиться приблизно за 60 кілометрів від кордону Лаосу та Камбоджі. Навчаючись в Університеті Лінкольна, він провів більшу частину свого життя в управлінні, головним чином у сферах продажів і виробництва, і останні 28 років працював на пошті в регіональному аеропорту до свого виходу на пенсію у 2012 році.

26 років кар’єри Марія присвятила викладацькій роботі, однак вона також була директором музею в університеті, працювала в біологічній лабораторії, здобула ступінь доктора біології та зоології, а останнім часом працювала в зоопарку у своєму рідному місті Одеса, Україна. Марія та її чоловік, колега-вчитель, насолоджувалися кар’єрою та сімейним життям із сином Дімою та донькою Танею. Чоловік Марії помер у 2009 році, того ж року померла дружина Тома, з якою він прожив 34 роки. Попри те, що поруч була робота, друзі, діти та сім’я, вона все одно відчувала, що чогось не вистачає.

«Я була зайнята роботою і мала друзів. Ви можете мати найкращих дітей у світі, як і я, але вони живуть своїм життям. Ви їм потрібні, але іноді вам здається, що нікого немає поруч», — говорить Марія.

У 2013 році Марія багато подорожувала, в основному з колегами по Європі, відвідуючи зоопарки. Вона помітила, що на неї почали звертати багато уваги чоловіки, і подумала: «Чому б не змінити своє життя?» Одного вечора Марія дивилася Yahoo! Новини, і з’явилося сповіщення: «Ти самотня?»

«Здавалося, ніби комп’ютер розмовляв зі мною. Я подумала: «Так, я», — сказала Марія, сміючись. «Це була реклама і я її відкрила».

Марія почала заповнювати профіль, використовуючи свого пса Елліс як прізвисько. «Практично щодня я отримувала електронні листи від випадкових чоловіків — Джон із Джефферсон-Сіті хотів би відвести вас на каву, ще хтось із Сент-Луїса, », — розповідає жінка. Через деякий час Марія, не звертаючи особливої ​​уваги на електронні листи, побачила сповіщення про безплатні пробні вихідні листи з Match.com.

«Я отримала чотири електронні листи, і один був від Тома», — сказала вона.

Том, який має одного сина та трьох онуків після того, як його дружина померла зустрів кількох приємних жінок. Однак він відчував, що нічого не клацнуло.
«Одного разу вискочив електронний лист і я бачу фотографію цієї привабливої ​​жінки, і я подумав та надіслав запитання «Звідки ти?»

Марія пояснила, що сайт Match.com недоступний у її країні, але коли вона ввела свій поштовий індекс 65111 у своєму профілі, виявилося, що вона перебуває в Мід-Міссурі та недалеко від поштового індексу Вейда в Джефферсон-Сіті. «Тож комп’ютер вважав, що ми один з одним місцеві. Тому мій профіль ніколи не блокували, і мені дозволяли спілкуватися. Чоловіки також думали, що я місцева», — розповіла Марія.

«Це ніби Бог відкрив маленьке віконце для нашої зустрічі. Раніше я не могла цього зробити, а тепер це була моя можливість», – сказала Марія.Дружба розквітає

Том отримав її електронну пошту, вони почали обмінюватися повідомленнями за межами сайту знайомств і почали усвідомлювати, скільки в них спільного, зокрема любов до читання книг та тварин. «Ми не будували жодних планів і нічого, ми просто почали листуватися. Ми почали спочатку говорити про наші вподобання, наші думки, ідеї, наше життя. Ми просто спілкувалися, як душа в душу, стаючи друзями», — розповіла Марія.

Після перших розмов у травні 2014 року ця дружба зміцнилася. На початку вересня того ж року, відвідуючи сина та онуків, онук Тома встановив йому Skype, щоб вони з Марією могли спілкуватися віч-на-віч. Приблизно через місяць у Марії з’явилася нагода відвідати зоопарк Сент-Луїса, а також зустрітися з Томом особисто. Вони почали планувати свою подорож, але Марії відмовили у візі до Сполучених Штатів.

«Я був дуже нещасливий (після того, як почув новини від Марії), і я сидів там і думав: «Що я можу зробити? Я не можу відпустити її», — сказав Том. «Після цього ми продовжували спілкуватися близько року, і наша симпатія все міцнішала».

У 2015 році був момент, коли між Томом і Марією майже не було спілкування, і вона сказала, що загалом це сталося тому, що вона слухала, що інші люди говорять про їхні стосунки.
«Я спілкувався зі своїми друзями та колегами в той час, і вони знали, що я розмовляю з кимось із США. Люди також знали, що з часом нічого не відбувається. Люди казали: «Про що ти думаєш? Цього ніколи не буде», — сказала Марія. «Ось хороша порада іншим людям: ніколи не слухайте інших».

«Тоді я подумала: «О, це нормально. Може, ми будемо просто друзями. Він такий хороший друг, і нехай буде так». Тоді Том вирішив не зупинятися», – сміючись розповіла Марія.

Він дізнався, що Домініканська Республіка прийме візу Марії.

«Я написав їй і запитав: «Який у вас номер паспорта?», — сказав Том, коли пара сміялася.

Вони визначилися з побаченням, Том замовив квитки й усе організував, щоб Марія зустрілася з ним, його сином і дівчиною його сина на курорті «все включено» в Домініканській Республіці. Том і його сім’я прибули першими, щоб забрати Марію з аеропорту.

«Я побачив цю красиву жінку, яка спускалася по пандусу, і відчув неймовірне полегшення — це була абсолютна доля», — сказав Том. «Ми обнялися, поцілувалися, і все». Після чудового тижня в Пунта-Кані дружба пари розцвіла, і Том запросив Марію вийти за нього заміж. Після того, як вони повернулися до своїх країн, вони почали готуватися до приїзду Марії до США, однак отримання її грін-карти та всі необхідні заходи зайняли ще близько двох років.

Коли все було завершено, Том зміг замовити квитки на літак до Атланти з пересадкою в Індіанаполіс, де вона мала познайомитись з Томом і його родиною. Вона навіть не знала, що Том, його син і дівчина здивують її в аеропорту Атланти. «Марія велика прихильниця «Віднесених вітром». Коли ми їхали в Атланту, я помітив її в аеропорту і підійшов позаду неї. Я поплескав її по плечу і сказав: «Привіт, Скарлетт?» Жодної реакції. Я повторив це, і вона обернулася, і була просто шокована», — сказав Том та офіційно опустився на одне коліно в цей момент з обручкою в руці.

«Я нарешті зрозуміла, що це мій Том», — зі сміхом сказала Марія. «Я була така щаслива».

Пара поїхала в Індіанаполіс, познайомилася з онуками та великою родиною Тома, повернулася в Джефферсон-Сіті й через 90 днів одружилася 21 січня 2017 року в церкві Непорочного Зачаття.

Довго і щасливо

Марія дізналася багато нового про життя в Сполучених Штатах у заміському будинку Тома за Джефферсон-Сіті. Вона сказала, що спочатку це було пристосування, оскільки вона не звикла до тиші лісу, далеко від міського життя приморського міста Одеса. Згодом Марія навчилася їздити верхи та водити машину, зустріла багато нових друзів у Мід-Міссурі та сподівається отримати тут ліцензію на викладання або знайти роботу. Подібно до того, як підтримувала зв’язок між Томом, жінка використовує Skype та інші технології, щоб залишатися на зв’язку зі своєю родиною та друзями в Україні.

Що стосується Тома та Марії, то не тільки сучасні технології дозволили їхньому коханню та дружбі розквітнути, але й відкритість і чесність одне з одним, довіра та бажання прислухатися до свого серця.

Світлина: Марія і Том Вейди. Справжня історія кохання

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *