Маямі передасть Ірпеню викуплену в американців зброю

Маямі цього тижня передасть українському Ірпеню 167 одиниць вогнепальної зброї.

Зброю зібрали у рамках акції «Guns 4 Ukraine». Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин у своєму каналі Telegram.

У червні поліція Маямі розпочала акцію з викупу зброї у городян під назвою «Guns 4 Ukraine». Охочим віддати непотрібну зброю платили від 50 до 200 доларів за одиницю.

Також поліціянти додали до викуплених пістолетів та автоматів з числа конфіскованої амуніції.

«Наразі юридична процедура передачі зброї Ірпеню завершується. Отримано відповідну ліцензію та необхідні дозволи. Фактично сьогодні ми напрацьовуємо модель, за якою, я щиро вірю, надалі Ірпінь та інші міста України зможуть отримувати зброю для своєї оборони. Зокрема, зараз продовжуються переговори з містом Х’юстон», — зазначив Маркушин.

Отриману зброю передадуть ірпінським поліціянтам та бійцям ТРО.

Крім того, міськрада проголосувала за те, щоб Ірпінь та Маямі стали містами-побратимами. Відповідне рішення у Маямі ухвалили наприкінці липня.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *