100 000 безплатних квитків для українців від Wizzair

100 000 безплатних квитків отримають українці від Wizzair вже з осені.

Угорський лоукостер WizzAir пропонує українцям нову порцію 100 000 безплатних квитків Європою. З 15 вересня по 8 грудня українці зможуть забронювати рейси на понад 800 напрямків за умови наявності закордонного паспорта і міжнародного сертифіката вакцинації від COVID-19. Доступні напрямки включатимуть польоти з/в Європу, Великобританію та Грузію.

Попри те, що квитки безплатні, система попросить пасажирів ввести дані банківської карти — такий алгоритм системи електронного бронювання, при йьому жодних коштів стягнено не буде.

Пошук квитків доступний за посиланням, але не забудьте ввести номер українського паспорта, щоб побачити безплатні пропозиції для українців. Наразі бронювання можна здійснити лише на сайті WizzAir. Також компанія перевірятиме документи в українців перед самою посадкою, тому радить прибувати в аеропорт щонайменш за 3 години до вильоту.

Безплатний тариф включає 1 одиницю ручної поклажі. Інший багаж можна сплатити до або після бронювання за стандартними тарифами.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *