104-річна мешканка Чикаго стрибнула з парашутом із висоти 4100 метрів (+Відео)

104-річна мешканка Чикаго сподівається отримати сертифікат найстаршої людини від Книги рекордів Гіннеса, яка коли-небудь стрибала з парашутом після того, як здійснила стрибок у тандемі з інструктором в неділю з висоти 4100 метрів, приземлившись в аеропорту північного Іллінойсу.

Хоффнер вперше стрибнула з парашутом, коли їй було 100 років. За словами Дороті, тоді її довелося виштовхувати із літака. Але цього разу вона зробила крок у порожнечу сама, хоч і летіла у супроводі тренера. У неділю вона залишила ходунки недалеко від літака Skyvan в аеропорту, і їй допомогли піднятися трапом, щоб приєднатися до інших пасажирів, які чекали усередині, щоб стрибнути з парашутом.

«Вік — це всього лише числа», — сказала Дороті Хоффнер групі підтримці відразу після того, як торкнулася землі в аеропорту в американській Оттаві, розташованому за 140 кілометрів на південний захід від Чикаго», — повідомляє газета Chicago Tribune.

Вона виглядала спокійною та впевненою, коли літак піднявся у повітря. Загалом стрибок тривав сім хвилин. Дороті, якій у грудні виповниться 105 років, сказала, що наступного разу вона полетить повітряною кулею.

Рекорд для найстарішого парашутиста було встановлено у травні 2022 року 103-річною Ліннеєю Інгегард Ларсон зі Швеції. Проте компанія, яка організувала стрибок американки, працює над тим, щоб Книга рекордів Гіннеса визнала стрибок Хоффнер рекордом», — повідомляє телеканал WLS-TV.

Читати також:

Чоловік з Міннесоти виростив гарбуз вагою більше тонни

Чоловік намагався побити рекорд Гіннесса, пропливши річкою в гарбузі

У Чикаго діти зібрали 15 000 доларів та виклали мозаїку у вигляді українського прапора

Семирічна дівчинка стала наймолодшою ​​оперною співачкою у світі (+Відео)

Американська школа випустить одразу 35 пар близнюків (+Відео)

19 липня — Національний день хот-дога в США: коли з’явилося свято і як його відзначаютьСвітлина: Midjourney

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “104-річна мешканка Чикаго стрибнула з парашутом із висоти 4100 метрів (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *