25 людей загинули під час повені в Кентуккі

Зросла кількість жертв повені в американському штаті Кентуккі: щонайменше 25 осіб загинули, у тому числі 4 дітей.

Загинули щонайменше 25 людей, серед жертв негоди є однорічна дитина. Підсумкове число загиблих може виявитися набагато більшим: зниклими безвісти вважаються близько 250 громадян.

Нагадаємо, на вихідних в регіоні пройшли зливи, внаслідок чого гірські річки вийшли з берегів, і затопили долини в Аппалачі. Це викликало зсув ґрунту і розмило дороги. В Кентуккі випало від 20 до 27 см опадів (від восьми до 10,5 дюймів) за 48 годин. Понад 30 000 осіб залишилися без електрики. До суботи дощі припинилися, але синоптики прогнозують цього тижня повторне погіршення погодних умов в даному регіоні.

Президент Джо Байден оголосив про федеральну катастрофу, щоб направити кошти на допомогу в понад десяток округів Кентуккі. Повінь поширилася на західну Вірджинію та південь Західної Вірджинії.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *