4 липня США відзначають 246-ту річницю незалежності (+Відео)

У 1776 році в США проживало 2,5 мільйона осіб. Сьогодні населення США становить понад 316 мільйонів. Декларацію незалежності підписали 56 представників з 13 колоній.

4 липня в США відзначають День незалежності

У цей день у країні проводять пікніки та паради, в яких беруть участь мільйони американців. А наприкінці дня, з настанням сутінків, небо над усіма Сполученими Штатами запалюється від дивовижних вогнів феєрверків.

День незалежності США відзначається в річницю 4 липня 1776 року, в цей день була підписана Декларація незалежності США. Таким чином, 13 колоній на американській землі порвали свою залежність від британської корони.

Декларація не є юридично обов’язковим документом, однак визначає принципи, на яких ґрунтується державність США та ідентичність американців.

У преамбулі до Декларації незалежності сказано:

«Ми сприймаємо ці істини як очевидні, що всі люди створені рівними, що їхній Творець наділив їх певними неодмінними умовами та правами, серед яких – життя, свобода та прагнення до щастя».

Оригінал Декларації незалежності Сполучених Штатів можна переглянути у Національному архівному музеї у Вашингтоні, округ Колумбія. Подивитись крізь броньоване скло, як виглядає Декларація незалежності США може кожен охочий.


4 липня в США

Святкування цього дня проходять по всій країні та має різні форми — пікніки, паради, концерти. Американці в цей день не працюють, тому на вулицях повно жителів, які разом відзначають свято. Парад четвертого липня в Бристолі є найстарішим з організованих заходів, які відбуваються 4 липня. Місто розташоване в штаті Род-Айленд, який був однією з 13 колоній, які проголосили незалежність у 1776 році.

Бристольський парад — це найтриваліше щорічне святкування Дня незалежності. Вперше він був проведений у 1785 році. Паради відбуваються в багатьох інших містах і селищах.

На кожній військовій базі США 4 липня опівдні віддають салют колонії.

Святкування 4 липня в США також включає феєрверки в багатьох найбільших містах країни. Але найбільший феєрверк, найбільший, який ви коли-небудь бачили, відбудеться цього дня в Нью-Йорку.

У відео нижче можна побачити, як виглядали нью-йоркські феєрверки у 2021 році.

У небо над Манхеттеном запускають близько 50 тисяч піротехнічних засобів. Все дійство триває близько 25 хвилин, і його дивиться неймовірна кількість людей — близько 3 мільйонів глядачів.

Грандіозне вогняне шоу у Вашингтоні не сильно відстає від шоу в Нью-Йорку. Особливо ефектно це виглядає в кадрі з монументом Вашингтона. Феєрверки 4 липня в США влаштовують не тільки по містах, шоу можна побачити у Walt Disney World в Орландо, Флорида.

Американці використовують День Незалежності, щоб купувати дешевше. Якщо ви плануєте придбати квитки на різноманітні атракціони в США, розпродаж 4 липня також стане чудовою нагодою.

New York City Pass у версії Flex може коштувати на 20 доларів менше. Просто перейдіть на вебсайт Sightseeing Pass, виберіть версію Flex і введіть промокод: FTBF. З’явився ще один код, цього разу для всіх абонементів США. Перейдіть на вебсайт Sightseeing Pass, виберіть пропозицію, яку ви шукаєте, і введіть код: JULY4

Є багато подібних знижок, перевірте сьогоднішні ціни на проживання в США на booking.com, у багатьох випадках вони можуть бути нижчими ніж зазвичай.Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “4 липня США відзначають 246-ту річницю незалежності (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *