45 000 тварин загинуло внаслідок аварії поїзда з токсичними речовинами в Огайо

Близько 45 000 тварин загинули внаслідок аварії поїзда, який перевозив токсичну речовину в американському штаті Огайо, — заявили представники природоохоронної служби.

Інцидент стався 3 лютого неподалік кордону штату Пенсільванія.

За словами офіційних осіб, туші мертвих тварин знайдено в радіусі 5 миль (8 км) від місця аварії. У місті продовжуються роботи з ліквідації наслідків аварії. Розпочато федеральне розслідування.

Внаслідок аварії зійшли з рейок 38 вагонів, 11 з яких перевозили небезпечні легкозаймисті речовини, у тому числі вінілхлорид.

Пізніше місцеві жителі повідомили про погане самопочуття.

Мері Мерц, яка очолює Департамент природних ресурсів Огайо (ODNR), заявила на пресконференції в четвер, що всі 43 700 тварин, знайдених мертвими, належать до водних видів, і немає жодних доказів загибелі будь-яких наземних тварин.

Жодна з тварин не належать до видів, що вимирають або перебувають на межі зникнення. Вона зазначила, що немає жодних ознак того, що будь-які хімічні речовини стали причиною загибелі тварин у прилеглій Річці Огайо. Мері Мерц також додала, що всі тварини загинули одразу після аварії поїзда три тижні тому.

Відповідно до звіту Національної ради безпеки на транспорті (NTSB) доказів перевищення швидкості поїзда не виявлено.

На пресконференції у Вашингтоні голова NTSB Дженніфер Хоменді заявила, що аварії можна було «на 100% запобігти». За словами пані Хоменді, підготовка остаточного звіту про розслідування причин аварії, швидше за все, займе від 12 до 18 місяців.

Пожежу на місці аварії поїзда було локалізовано до 5 лютого. Фахівці займаються спалюванням вінілхлориду (токсичний безбарвний газ), щоб уникнути вибухів. Повідомляється, що у п’яти цистернах було 437 500 літрів токсичної речовини.

Керуюча компанія Norfolk Southern вже виплатила 6,5 млн доларів (5,4 млн фунтів) жителям, які мешкають поряд з місцем події.

Світлина: кадр з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “45 000 тварин загинуло внаслідок аварії поїзда з токсичними речовинами в Огайо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *