6 із 10 американців живуть від зарплати до зарплати — свіжі дані Бюро трудової статистики США

У грудні кількість американців, які живуть від зарплати до зарплати досягла 62,6%, а понад 32% заявили, що їм вдається відкладати менше коштів», — такі дані озвучує Бюро трудової статистики США.

До 60% споживачів у США жили від зарплати до зарплати в 2 кварталі 2022 року», — повідомляє з посиланням на звіт, підготовлений у результаті співпраці PYMNTS і LendingClub, 18 листопада сайт Breitbart News.

«Станом на червень 61% американців – приблизно 157 мільйонів дорослих – жили від зарплати до зарплати. Це, у порівнянні з 58%, які повідомили, що живуть від зарплати до зарплати у травні», — схожі дані передає американський телеканал CNBC.

Згідно даних Бюро трудової статистики США рівень погодинної оплати праці в країні скоротився на 1,9% у порівнянні з 2021 роком.


У звіті LendingClub зазначається, що навіть найбільш високооплачувані жителі США «строго економлять». Крім того, у матеріалі уточнюється, що 36% із цих людей заробляє понад 200 тисяч доларів на рік.

У звіті йдеться, що 55% із майже 3500 опитаних заявили, що їхня купівельна спроможність зараз обмежена, а 49% змінили свої купівельні пріоритети. У звіті йдеться про те, що 66% тих, хто живе від зарплати до зарплати вже скоротили свої витрати.

«Все більше споживачів, які історично управляли своїм бюджетом з комфортом, зазнають фінансових труднощів, що вплине на їхню поведінку щодо витрат, оскільки ми наближаємося до сезону святкових покупок»,— сказав Ануй Наяр, фінансовий директор LendingClub.

Звіт також показав, що 28% споживачів, які заробляють понад 200 000 доларів, кажуть, що вони також живуть від зарплати до зарплати. Близько 59% тих, хто живе від зарплати до зарплати, заявили, що виявили значне збільшення своїх рахунків за комунальні послуги протягом останніх 12 місяців, а 48% заявили, що у них виникли проблеми з оплатою медичного страхування. Похибка опитування на сайті не вказана.

За даними Бюро трудової статистики США, інфляція, яка є однією з найвищих за останні десятиліття у Сполучених Штатах та в усьому світі, призвела до зниження реальної заробітної плати. Реальний середній погодинний заробіток упав на 1,9% порівняно з минулим роком через зростання цін.

У звіті Salary Finance говориться, що дві третини дорослих, що працюють, заявили, що їхнє фінансове становище гірше, ніж у 2021 році. Розмір не закритих протягом місяця кредитів на кредитні картки зріс на 15% в останньому кварталі, що стало найбільшим збільшенням за два десятиліття.

У Білому домі також визнали, що ціни на продукти стали надто високими

Ціни на харчі в США надто високі та вимагають уваги з боку Білого дому, — заявив економічний радник американського президента Браян Діз у коментарі 14 грудня телеканалу MSNBC.

Зростання цін на продовольство «надто стрімке» і залишається областю, в якій «необхідні кардинальні рішення»,— евфемістично визнав головний економічний радник Білого дому.

Нагадаємо, після початку президентського терміну Джо Байдена США перебувають у інфляційній кризі, причиною зокрема є неспокійна геополітична ситуація, в тому числі війна Росії проти України та Тайванський кризис, головним наслідком конфліктів стало стрімке зростання цін на бензин і дизельне паливо.

Паливна інфляція в свою чергу провокує продуктову, особливо у США, де продовольство постійно розвозиться не в межах одного регіону, а по всій країні.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *