72% американців проти участі своїх військовослужбовців у війні в Україні

Більш ніж 82% американців стурбовані ризиком застосування ядерної зброї, а 72% занепокоєні, що США можуть направити військовослужбовців до України.

Рейтинг схвалення діяльності Байдена впав до рекордно низького рівня”, — про це свідчить свіже опитування серед американців. Більш ніж половина жителів США не схвалюють діяльність президента Джо Байдена на посаді глави держави”, — свідчать дані опитування телеканалу NBC News.

Згідно з результатами дослідження, опублікованого в неділю, 55% респондентів заявили, що негативно оцінюють роботу Байдена на посаді президента США. 40% дотримуються протилежної думки, решта 5% утрималися та не стали давати оцінку діяльності очільника країни.

Телеканал зазначає, що «рейтинг схвалення роботи Байдена впав до 40%, що стало найнижчим показником на весь час його президентства«. Для порівняння, у квітні 2021 року роботу Байдена на посаді голови Білого дому не схвалювали 39%.

Опитування також показало, що 51% опитаних у США позитивно оцінюють те, як Байден справляється з пандемією коронавірусу. Курс зовнішньої політики американського лідера підтримують менше ніж половина респондентів (42%). Лише 33% задоволені тим, як Байден діє у сфері економіки.

Окрім того, учасників опитування попросили відповісти на питання, пов’язані з діями президента США у зв’язку з російською агресією в Україні. Майже 30% опитаних «переконані» або «досить» впевнені в «здатності Байдена гідно відповісти» на події в Україні, тоді як понад 70% «з деякою часткою» або «зовсім трохи» впевнені у такій здатності нинішнього американського лідера.

Результати дослідження також показали, що 83% жителів США стурбовані тим, що ситуація в Україні призведе до підвищення цін на товари та послуги, зокрема паливо. Майже така сама частка респондентів (82%) стурбовані тим, що події в Україні можуть «зачепити застосування ядерної зброї». 72% респондентів заявили, що занепокоєні через те, що США, на їхню думку, можуть відправити американських військовослужбовців на Україну.

16% опитаних вважають, що Сполучені Штати вже перебувають у стані війни з Росією, а 41% вважають, що війна між США та РФ розпочнеться протягом наступного року. Лише 28% американців «дуже» або «певною мірою» переконані в тому, що президент США здатний вирішити цей конфлікт.

При цьому війна в Україні залишається на периферії суспільної свідомості. 68% громадян США вважають, що пріоритетом Байдена має стати зниження інфляції та оздоровлення економіки, і лише 29% ставлять на перше місце припинення війни в Україні.

Головною проблемою залишається зростання вартості життя, причому, 38% опитаних звинувачують у негативних тенденціях персонально Байдена та його політику. 28% пояснюють це наслідками пандемії Covid-19, ще 23% покладають вину на підвищення цін на корпорації, і лише 6% назвали причиною вторгнення Росії в Україну.

Дослідження проводилось вибірково 18-22 березня. У ньому взяли участь близько 1 тис. осіб.Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “72% американців проти участі своїх військовослужбовців у війні в Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *