82-річна американка закінчила університет (+Відео)

Літня жінка з американського штату Мериленд закінчила університет і здобула ступінь бакалавра.

Про це повідомляє агентство United Press International.

82-річна Мей Білл все своє життя працювала на посаді медсестри, однак зважилася розпочати навчання в університеті Мериленду, щоб отримати ступінь у галузі управління бізнесом.

Жінка хотіла отримати навички необхідні для розвитку бізнесу в галузі планування та організації заходів.

Мей розповіла, що працювала LPN в Центрах Medicare та Medicaid Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб, де їй прийшла думка зайнятися плануванням заходів.

«Коли я працювала в Центрах Medicare та Medicaid Services, я організувала кілька великих заходів, і всі учасники були вражені хорошою роботою, тому я почала координувати їхні інформаційні конференції з ІТ», – розповіла пенсіонерка.

Кілька років тому Білл вирішила здобути ступінь бакалавра, щоб допомогти розвитку свого власного бізнесу.

Мей відсвяткувала свій 82-й день народження минулого тижня у вівторок і пройшла на наступний день через сцену актової зали, щоб отримати свій диплом.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *