Адміністрація президента США презентувала пам’ятні монети, присвячені Україні

Білий дім у сувенірному магазині презентував дві пам’ятні монети із серії «Історичні моменти», присвячені історичному зверненню Володимира Зеленського до Конгресу США 7 березня 2022 року.

Прибуток від продажу монет буде повністю спрямований на гуманітарну допомогу українському народу. Про це повідомила Верховна Рада України з посиланням на сувенірний онлайн-магазин Білого дому.

«Білий дім у сувенірному магазині презентував пам’ятну монету, присвячену історичному зверненню Володимира Зеленського до Конгресу США 7 березня 2022 року. Промову Зеленського там вважають зразковою як для лідера воєнного часу, і вона стоїть на одному щаблі з легендарними промовами Уїнстона Черчилля під час Другої світової війни», — йдеться у повідомленні.

Прибуток від продажу монети буде повністю спрямовано на гуманітарну допомогу українському народові.

На сайті сувенірів Адміністрації президента США є дві монети зі згадкою про Зеленського.

6-та монета із серії «Історичні моменти» – про вторгнення Росії в Україну. На ній Зеленського названо «героєм війни».

7-а монета із серії «Історичні моменти» – про звернення Зеленського до Конгресу США під час війни. На ній Зеленського названо «лідером світу».Світлина: фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Адміністрація президента США презентувала пам’ятні монети, присвячені Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *