Последние новости
Агент ЦРУ під присягою заявив у Конгресі США про присутність НЛО (+ВІДЕО)

Девід Груш, колишній бойовий офіцер в Афганістані, ветеран Національного агентства геопросторової розвідки (NGA) і Національного розвідувального управління (NRO), заявив у Конгресі про існування НЛО.

У конгресі США в середу, 26 липня відбулися незвичайні слухання за участю комітету Палати представників про приховування НЛО урядом, — повідомляє The Guardian.

Девід Груш, який 14 років пропрацював офіцером розвідки у ВПС США, заявив у Конгресі, що уряд країни володіє кораблем НЛО та «нелюдськими» тілами. Пентагон, своєю чергою, заперечує про наявність знищеного космічного корабля прибульців.


Що сталося?

Колишній пілот F-18 ВМС Раян Грейвс, командувач ВМС у відставці Девід Фревор та ексофіцер розвідки ВПС Девід Груш розповіли на слуханнях у Конгресі США про зіткнення з «високотехнологічними незрозумілими летючими об’єктами». Груш заявив, що уряд США таємно зберігає знищений корабель прибульців. Відео його виступу опублікував Instagram-паблік one37pm. Пентагон заперечує це.

Що розповіли троє колишніх військових?

Раян Грейвс заявив, що він був свідком того, як передові об’єкти, що літають, демонстрували складні маневри. «Спостереження були настільки частими, що стали частиною щоденних зведень», — розповів Грейвс у вступній заяві на слуханнях у Конгресі про непізнані об’єкти в небі.

Девід Фревор описав зустріч із «білим об’єктом у формі Tic Tac» після запуску свого винищувача з авіаносця USS Nimitz. Він зазначив, що пристрій маневрував, прискорювався і швидко змінював напрямок. За його словами, технологія, яку він побачив, максимально перевершує те, що є в США. Він також розповів про залякування, з якими зіткнувся, коли намагався висловитись про «позаземні явища». На його думку, система, яка не дозволяє військовослужбовцям публічно обговорювати це, є «міністерством тероризму».

Реакція Конгресу і не лише

Сенат розглядає двопартійну поправку, який змусить уряд розкривати інформацію про такі об’єкти. Захід буде поправкою до закону про державну оборону, що дозволить розсекретити урядові записи, пов’язані з невідомими повітряними явищами. Сенатори сподіваються ухвалити законопроєкт у четвер, але він має бути схвалений Палатою представників, перш ніж потрапить до президента США Джо Байдена.

На думку лідера більшості в сенаті Чака Шумера, «американському народу буде дуже корисно побачити, що саме там є, бо інакше навколо ходять усілякі чутки». Член Палати представників Тім Берчетт, республіканець із Теннессі, сказав, що вони збираються «розкрити приховане».

Автор книги «НЛО: внутрішня історія пошуків уряду США» Гаррет Графф сумнівається, що уряд міг так довго зберігати такий секрет. Він вважає, що ці летючі об’єкти скоріше створені людиною. За його словами, є НЛО та UAP, про які уряд США не має поняття. Графф припускає, що ці UAP, ймовірно, «китайські, російські, іранські чи інші передові військові технології, що випробовуються біля США».

За словами прессекретаря Пентагону Сьюзен Гоф, Управління з вирішення аномалій у всіх областях (AARO) не виявило жодної інформації, яка піддається перевірці, яка б підтвердила, що НЛО існувало в минулому або існує зараз. Директор Управління з вирішення аномалій у всіх областях Шон Кіркпатрік сказав, що вони активно вивчають звіти, але досі не знайшли доказів присутності «позаземних відвідувачів».

Представник Конгресу, демократ із Каліфорнії Роберт Гарсія заявив, що багато повідомлень про існування НЛО потребують розслідування, і необхідно заохочувати свідків, щоб вони говорили про те, що бачили.

Деталі

Станом на серпень 2022 року Міністерство оборони США склало 510 звітів про невідомі об’єкти. З них 163 виявились повітряними кулями, 26 – дронами чи іншими штучними пристроями, а шість – птахами, сміттям чи погодними явищами. Інші 171 належати до категорії «неопізнані» та потребують додаткових досліджень.

Конгресмен-республіканець зі штату Теннессі Тім Бурчетт, один із керівників цього розслідування, нещодавно заявив, що США мають у своєму розпорядженні докази наявності технологій, що не відповідають відомим законам фізики, і що знайдені інопланетні кораблі мають технології, які можуть перетворити будь-яку людину на вугільний брикет.
Після того як Груш підтвердив свою позицію про те, що уряд має у своєму розпорядженні позаземні апарати, що розбилися, його запитали: «Чи отримував уряд тіла тих, хто керував цими інопланетними апаратами?».
«У деяких зі знайдених апаратів знайшли біологічні останки. Так мені сказали люди, які безпосередньо знайомі з секретною програмою, які досі все ще беруть участь у ній», – сказав Груш.

«Я сподіваюся, що мої дії зрештою приведуть до позитивного результату — підвищення прозорості», — сказав Девід Груш, та додав, що США володіють позаземними технологіями й що американська влада приховувала цей факт десятиліттями.
.

Читати також:

Байден підписав закон про розсекречення даних про походження COVID-19

26 липня — День ФБР: як з’явилася одна з найвпливовіших спецслужб світу

Світ готують до впровадження цифрового долара

Пентагон використовує дані про війну в Україні для навчання штучного інтелекту

Штучний інтелект лікуватиме американців замість лікарів?
Світлина: Девід Груш у Конгресі США / oaoa.com

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Агент ЦРУ під присягою заявив у Конгресі США про присутність НЛО (+ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *