Актору Кевіну Спейсі висунули нові звинувачення в сексуальних домаганнях

Прокуратура звинувачує американського актора за семи епізодами щодо одного чоловіка.

Проти оскароносного актора Кевіна Спейсі висунули сім нових звинувачень у сексуальних домаганнях щодо одного чоловіка», — повідомляє Королівська прокурорська служба Англії та Уельсу.

Актора звинувачують у непристойному посяганні, сексуальному насильстві та примушенні до сексуальних дій без взаємної згоди. За даними прокурорів, ці дії актор здійснив у період із 2001 по 2004 рік. Повідомляється, що нові звинувачення відбулися після розгляду доказів, зібраних поліцією Лондона.

У серпні 2022 року суд зобов’язав Кевіна Спейсі виплатити продюсерській компанії MRC майже 31 млн доларів через підозри у сексуальних домаганнях.

Кевіна Спейсі вперше звинуватили у сексуальних домаганнях ще 2017 року. Актор Ентоні Репп звинуватив його в тому, що той чіплявся до нього у 1980-х, коли самому Ентоні було 14 років. Після цього про домагання заявили ще кілька десятків чоловіків, включаючи тих, хто працював над «Картковим будиночком».

Численні звинувачення у сексуальних домаганнях фактично зруйнували акторську кар’єру Кевіна Спейсі.

Актор – дворазовий володар премії «Оскар». Він знімався у таких фільмах як «Сім», «Секрети Лос-Анджелеса», «Краса по-американськи» та «Малюк на драйві», а також у серіалі Netflix «Картковий будиночок». До 2015 року Кевін Спейсі також був художнім керівником лондонського театру «Олд Вік». У листопаді 2017 року керівництво театру повідомило про 20 скарг на непристойну поведінку Спейсі від нинішніх та колишніх співробітників театру.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *