Америка вийшла з пандемії Covid-19

Головний медичний радник президента США Джо Байдена, доктор Ентоні Фаучі, з оптимізмом дивиться на боротьбу з Covid-19. В одному з інтерв’ю він навіть заявив, що в США вже оговталися від пандемії.

Цього тижня епідеміолог зробив кілька публічних заяв щодо Covid-19. Його оцінки варіювалися від переконання, що США оговталися від пандемії, до більш поміркованої діагностики переходу на фазу контролю.

«У нашій країні ми, безперечно, вийшли з фази пандемії»,заявив у вівторок у програмі громадського телебачення PBS NewsHour Фаучі, директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID).

У середу, 27 квітня в інтерв’ю Washington Post він оцінив, що США увійшли у фазу «контролю» пандемії, оскільки коронавірус спричинив набагато менше госпіталізацій і смертей, ніж під час зимової хвилі випадків захворювання на штам Омікрон.

Того ж дня голова NIAID розповів на громадському радіо NPR про перехід «до ендемічної фази, коли рівень зараження досить низький, а люди почали вчитися жити з вірусом, захищаючи себе за допомогою вакцинації, противірусних препаратів та тестування».

Як нагадує NBC, Фаучі перерахував п’ять фаз пандемії. Перша фаза в Америці — це «повна пандемія», що домінувала протягом останніх двох років. Другу він описав як «уповільнення». Третю він назвав «контролем», коли вірус стає ендемічним. Остання фаза – «ліквідація та боротьба». Однак епідеміолог зазначив, що SARS-CoV-2, ймовірно, ніколи не буде повністю переможений, а людству прийдеться навчитися з вірусом жити.

У США, у середньому, близько 51 тис. випадків зараження коронавірусом і менш як 400 смертей на добу. За останні два тижні середній показник зріс на 49%.


Світлина: ілюстративне фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *