Американці печуть печиво для України

Американські кондитери пропонують свій час і талант, щоб допомогти українцям.

Центральні підприємства та некомерційні кондитерські організації об’єднуються, щоб надіслати допомогу українським біженцям.

У березні американська мережа Crumbs Cookies продає спеціальне печиво на підтримку України й всі вторговані кошти підуть на користь українцям, вимушено переміщеним внаслідок нападу Росії.

Власниця Crumbs Cookies у Маунт-Холл-Спрінгс, Мар’яна Сковіра вперше по телевізору побачила зображення обстріляних українських міст та не змогла залишитися осторонь трагедії українського народу.

«Моє серце розбите, — сказала вона. — Я хочу допомогти, чим можу, тому ми почали з печива».

«Попит є», — говорить жінка. «Наприклад один клієнт подзвонив сьогодні о 8:00 і замовив 45 одиниць печива, а ще один хотів 100 одиниць печива».


Усі вторговані кошти будуть передані Центральному комітету менонітів (MCC), неприбутковій організації, яка вже давно надсилає допомогу Україні.

Ще одна пекарня Three Brothers продає печиво по всій країні, щоб зібрати гроші для українців


Власниця Дженіс Джакер каже, що продаж випічки є особистим питанням, оскільки вона на 50% українка. Її бабуся-єврейка була змушена втекти з України на початку 1900-х років.

Пекарня «Три брати» випікає печиво у формі сердечка, покрите синьо-жовтими кольорами прапора України.

«Серце є, воно для всіх людей. Ми любимо вас, ми підтримуємо вас, і ми поможемо», — сказав співвласник пекарні Боббі Джакер.

Печиво продається в усіх закладах пекарні Three Brothers та в Інтернеті. Кожне печиво продається за 4,99 долара, причому 2,50 доларів з кожного проданого печива надходять до Єврейської федерації Великого Х’юстона. Потім ця організація передасть всі кошти Єврейській федерації Північної Америки, яка працює над збором 20 мільйонів доларів гуманітарної допомоги для України. Гроші підуть на тимчасове житло, транспорт, медичну допомогу та супутникові телефони для вимушено переселених українців.

Боббі та його команда пекарів роблять все, що в їх силах, щоб підтримати українців. Пекарня Three Brothers розпочала продаж печива для України минулого вівторка. Менш ніж за тиждень пекарня перевищила продаж в 1000 одиниць.


ЯК КУПИТИ ПЕЧИВО ТА ДОПОМОГТИ УКРАЇНЦЯМ:

НАТИСНІТЬ ТУТ щоб замовити та забрати в Х’юстоні

НАТИСНІТЬ ТУТ щоб замовити набір печива для доставки в будь-яку точку США

НАТИСНІТЬ ТУТ щоб знайти пекарню Three Brothers Bakery

Пекарня відправляє печиво у формі серця по всій країні.

«Поширюйте інформацію», — сказав Джакер. «Це боротьба за демократію. Це боротьба за свободу». А покупка печива на підтримку України – це можливість використати час і талант, щоб стати пліч о пліч з народом України.

Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *