Американці розробили перший прототип теплової помпи для холодного клімату, який зберігає ефективність при -12 C

Багато американців намагаються зменшити свою залежність від нафти та газу. За даними Міністерства енергетики США (DoE), теплові помпи у поєднанні з джерелами електроенергії, такими як сонячна енергія, допоможуть скоротити викиди парникових газів та заощадити гроші за комунальні послуги.

Однак, чи не єдиним недоліком є ​​продуктивність теплових помп у холодному кліматі.

В останні роки були розроблені спеціалізовані теплові помпи для холодного клімату, які ефективно працюють при температурі нижче 0 °C. Пристрій допоможе знизити витрати на енергію і просунути Сполучені Штати далі шляхом досягнення мети — економіки з нульовим викидом вуглецю до 2050 року.

У програмі є дві категорії: CCHP, які є ефективними при температурі 0 С і нижче; CCHP оптимізовано для -9,4 C.

Прототипи пристроїв з’явилися на початку 2022 року, і вже отримали перші результати лабораторних випробувань.

Міністерство енергетики оголосило, що Lennox International є першим партнером конкурсу. Компанія Lennox, що базується в Річардсоні, штат Техас, розробила перший прототип, який досяг стандартів завдання приблизно на рік раніше запланованого, забезпечуючи 100% нагрівання при 0 С з подвоєною ефективністю та від 70% до 80% нагріву при -9,4 C та — 12 С.

Окриджська національна лабораторія Міністерства енергетики підтвердила характеристики та ефективність прототипу Lennox.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *