Американець, що пережив інфаркт, пішов жити в печеру (+Фото і відео)

Спортсмен та колишній військовий із США пережив серцевий напад у віці 37 років, після чого він оселився у лісовій печері та максимально обмежив контакти з цивілізацією.

Чоловік, на ім’я Доні Даст спочатку відчував біль у грудях, але не надавав цьому значення. До лікарів він не звертався доти, доки йому не знадобилася екстрена госпіталізація. У ексвійськового стався інфаркт, через який йому провели стентування – встановили у серці стент, щоб замінити пошкоджену посудину.

На той час Дасту не було 38 років, проте на реабілітацію його відправили до групи до 85-річних пенсіонерів. Там чоловік вирішив, що має допомогти собі в інший спосіб. Він згадав, що до інфаркту займався екстремальним туризмом, супроводжував групи у походах та вмів виживати у суворих умовах. Задумавшись про своє здоров’я, Даст вирішив піти в ліс, «жити в печері, полювати та пити зі струмків».

Проте перші шість місяців Даст жив то у лісі, то у своєму будинку в Колорадо, де залишилися його дружина та двоє синів. У періоди лісового життя чоловік не користувався сучасним обладнанням, полював на кроликів і білок, готував їжу на багатті та харчувався переважно ягодами, корінням, грибами та підстреленою дичиною. Для життя він пристосував кілька печер і іноді перебирався з однієї в іншу.

Через пів року він купив трейлер, завдяки якому став вільнішим у переміщеннях. В цей час колишній військовий говорить про себе як про здорову і щасливу людину.

Свій досвід зцілення дикою природою Даст описав у кількох книгах. Він також активно розповідає про своє життя у соцмережах», — пише The Guardian.

«Ми з дружиною розійшлися, але я не хотів надовго розлучатися з нашими синами, тому я часто повертався, щоб поспілкуватися з ними. Найдовший термін моєї відсутності склав трохи менш як два місяці», — поділився Донні.

Читати також:

Випробування найгострішого перцю у світі (+Відео)

Варто відвідати: 10 найдивовижніших національних парків США

Варто відвідати: 25 найбільш дивовижних гірських міст Америки

Де в США найкраще жити?Світлина: Donny Dust / Фейсбук

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *