Американець виграв у лотерею мільйон доларів. Виграшний квиток подарував друг

Пару днів перед щасливим виграшем чоловік переніс складну операцію на серці.

Александр Макліш родом з Еттлборо, штат Массачусетс. Чоловік спершу переніс складну операцію на серці, незабаром після цього виграв у лотерею мільйон доларів. Квиток на розіграш він отримав в подарунок.

Переможну скретч-картку подарував Александру Маклішу його близький друг разом із листівкою з побажаннями «швидкого одужання». «Я не міг повірити, що це дійсно сталося зі мною», — говорить чоловік в інтерв’ю американським ЗМІ. Однак, це не перший виграш у лотерею в його житті.

Александр Макліш нещодавно переніс операцію на відкритому серці — імплантація систем механічної підтримки роботи серця. Лікування пройшло успішно. З цього приводу американець отримав листівку-вітання з побажанням швидкого відновлення від свого друга Ларрі. До конверта було прикріплено три скретч-картки. Символічно, як подарунок для нового способу життя, який він щойно виграв — можна сказати — в лотерею.


Вітання друга на мільйон доларів

Скретч-картки, які він отримав від друга, — це гра під назвою 5 000 000 $ 100X CASHWORD. Правила гри прості. Необхідно видряпати квадратні клітинки, позначені на купоні. Якщо букви, приховані під ними, утворюють повноцінні слова — ви виграєте гроші.

Як повідомляє CNN, Макліш витягнув один із трьох купонів і подряпав нігтем перші три квадрати. Він побачив літери А, Ш і М — власні ініціали. Це був перший дивовижний збіг. Він продовжував дряпати далі, відкриваючи літери H E A R T («серце»), одну за одною. Потім він відкрив 10 інших слів. Це гарантувало чоловіку перемогу.

https://twitter.com/MAStateLottery/status/1465814749229240322

Макліш виграв другий за величиною приз у лотереї – мільйон доларів. Головний приз становить 5 мільйонів доларів. Крім нього ще 10 людей виграли по 20 доларів.

Макліш перевірив чотири рази, щоб переконатися, що він дійсно виграв таку суму. – Спершу перевірив раз, другий, третій і, навіть, четвертий, перш ніж повідомити, що дійсно переміг”, — каже чоловік в інтерв’ю «Boston Herald». І додає: — Перша емоція була недовіра, але згодом щастя та радість. Я не міг повірити, що це зі мною сталося насправді.

Після того, як новоспечений мільйонер оговтався від першого шоку, він негайно зателефонував своїй дружині. — Вона запитала: «Ти щось виграв?» І я сказав «Так, мільйон доларів», на що дружина відреагувала: «Ні, але насправді, що ти виграв?», а я «знову мільйон доларів», — сміючись, згадує Макліш.

Гроші чоловік забрав з собою, він обрав варіант: зняття готівки. Це був не перший його виграш у лотерею. Кілька років тому той же друг Ларрі подарував йому на 60-річчя щасливий купон на 1000 доларів.


Основне джерело фото: twitter.com/MAStateLottery


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Американець виграв у лотерею мільйон доларів. Виграшний квиток подарував друг

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *