Американець вкрав 18-метровий міст 

У США затримали 63-річного чоловіка, який вкрав міст із парку. Для скоєння крадіжки американець орендував підйомний кран. 

Громадянин США за допомогою підйомного крана викрав 18-метровий міст у східному штаті Огайо. Про це повідомило місцеве відділення поліції.

«Під час кримінального розслідування крадіжки 58-футового (17,68 метрового — прим.) мосту, слідчі з’ясували наступну інформацію — підозрюваним є 63-річний Девід Бремлі», — йдеться в повідомленні поліції, опублікованому у Facebook.

Зазначається, що восени міст, який знаходився в одному з парків, було перенесено у чисте поле на час відновлювальних робіт. Бремлі розібрав конструкцію, за допомогою підйомного крана завантажив частини на свій автомобіль та перевіз їх на територію свого будинку. Наразі розробляються плани щодо повернення мосту на місце. 

18-метровий міст у парку Міддлбері прибрали зі свого місця на час очищення водних угідь і зберігали його в полі. 

3 листопада було виявлено, що хтось зняв з мосту палуби, а 11 листопада зникла вся будова. Поліцейські розпочали розслідування та під час обшуку знайшли розібраний міст у жителя міста Шерон Девіда Бремлі.


Фото: Akron Police Department for Facebook 


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *