Последние новости
Американець за допомогою «смарт-таблетки» знайшов злодія та влаштував йому вендету

Житель штату Техас за допомогою відстежувального пристрою вистежив та вбив чоловіка, якого підозрював у крадіжці.

Про це повідомляє американський молодіжний журнал Vice.

Чоловік заявив у поліцію Сан-Антоніо про зникнення своєї вантажівки. Але не став чекати на результати розслідування і вирішив самостійно знайти автомобіль за допомогою AirTag — смарт-мітки від компанії Apple. Він знайшов свою вантажівку на стоянці торгового центру і вистрілив у голову чоловікові, якого підозрював у крадіжці.

Підозрюваний у викраденні автомобіля, 44-річний Ендрю Джон Еррера, помер «від вогнепального поранення в голову», повідомив судмедексперт.

Чоловік, чию машину нібито викрали, заявив, що Еррера також у нього стріляв і загинув унаслідок перестрілки.

Втім, поліцейські не знайшли у загиблого вогнепальної зброї. А речник поліції Сан-Антоніо Нік Соліз заявив, що «стріляв тільки той чоловік, який протистояв Ендрю Еррері».

«Закони Техасу свідчать, що людина може застосувати вогнепальну зброю проти іншого у разі «незаконного заволодіння» її власністю. Тому очікується, що стрілку не висунуть звинувачення», — пише Vice.

Компанія Apple випустила AirTag у квітні 2021 року. Цей пристрій стеження виглядає як велика таблетка діаметром 3 см і вагою 11 грам. За задумом розробників, головна функція девайсу — допомагати знаходити втрачені речі: ключі, рюкзаки, телефони тощо. Щоб прикріпити AirTag до них, необхідно придбати додаткові аксесуари на кшталт дармовиса та підвісок. У своїй роботі AirTag використовує технології Bluetooth, NFC та UWB.

Читати також:

Цукерберг розкритикував Apple

Apple перейде на американські чіпи з 2024 року, купивши завод в Аризоні

У США закликали перевірити Apple та Google на предмет стеження за користувачами

Apple припиняє продажі та роботу своїх сервісів у Росії 

Україна друга у світі після США проведе перепис населення у співпраці з Apple

Apple тестирует новый способ разблокировки iPhone без снятия маски для лица

У США молодь обирає кнопкові телефони

Нова функція в iPhone допомогла врятувати туристів, що впали в каньйон

Світлина: Getty Images

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *