Американка найняла в інтернеті кілера для вбивства колишнього чоловіка

В південному Роквуді, штат Мічиган викрили 52-річну жінку, яка замовила вбивство свого колишнього чоловіка. Кілеру вона пообіцяла заплатити 5 тисяч доларів.

Про це повідомляє CNN. 

Замовниці загрожує дев’ять років в’язниці. 

Венді Вейн у липні 2020 року потрапила на сайт Rent-A-Hitman. Замовниця заповнила анкету, щоб найняти кілера, який “подбає про її делікатну справу». Однак, вебсайт був несправжнім, а його власник повідомляв про  замовлення на вбивство правоохоронні органи. Вейн заарештували, жінці готуються вручити підозру, за скоєне їй загрожує від 9 років”, —  повідомляє CNN.

Вебсайт Rent-A-Hitman (Hire Killer) обіцяє своїм клієнтам “якісну організацію замовних вбивств”. На вебсайті зазначено, що компанія має 18 000 оперативників, які можуть виконувати завдання в будь-якій частині Сполучених Штатів. На сайті представлені фейкові відгуки задоволених клієнтів”, — пише CNN. 

Автор ресурсу Боб Іннес, житель Каліфорнії,  керує сайтом з 2005 року. Замість того, щоб займатися замовленнями своїх клієнтів, чоловік передає інформацію до правоохоронних органів. Боб Іннес каже, що отримав понад 400 листів від людей, які хотіли знайти кілера, стати вбивцями чи бажали налякати друзів.

Чоловік передає поліції інформацію не про всіх замовників. Через день після обговорення деталей Іннес запитує, чи досі людина хоче найняти вбивцю і чи хоче вона зв’язатися з оперативником. Якщо обидві відповіді позитивні, інформацію про «замовників» отримує поліція. Іннес не повідомляє правоохоронцям про людей, які передумали.

Чому жінка вирішила позбутись чоловіка? 

Правоохоронцям вдалось отримати інформацію про організацію злочину до того, як він стався. 

Венді Вейн не відмовилася від намірів вбити свого колишнього чоловіка. Вона зустрілася з військовим, що представився кілером в Південному Роквуді, на південь від Детройта. Жінка передала «вбивці» домашню та робочу адреси колишнього та його графік роботи. Також вона дала 200 доларів завдатку. Проте, кілером виявився співробітник державної поліції, який заарештував замовницю.

Мотиви замовлення колишнього чоловіка не розголошуються. Вейн затримали, а у листопаді 2021 року вона визнала свою провину. Вирок у справі має бути оголошений у січні 2022 року, жінці загрожує до 9 років ув’язнення. Вирішується питання про вручення жінки підозри в організації замаху на вбивство, вчиненого на замовлення. 

Джерело: CNN

Світлина: поліція штату Мічиган; Shutterstock 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Американка найняла в інтернеті кілера для вбивства колишнього чоловіка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *