Американська діаспора в Україні стурбована майбутніми президентськими виборами у США

Цьогорічні президентські вибори у Сполучених Штатах викликають особливий резонанс серед американських громадян, які проживають в Україні. Їхня стурбованість є цілком зрозумілою, адже результати виборів можуть безпосередньо вплинути на подальшу політику США щодо України та двосторонні відносини між країнами.

За статистикою, право голосу на цих виборах мають близько трьох мільйонів американців, які постійно проживають за межами США. Серед них – кілька тисяч громадян, які обрали своїм домом Україну. Саме вони найгостріше відчувають, наскільки важливим для українського суспільства є результат цих президентських перегонів.

«Голос Америки» провів опитування серед представників американської діаспори в Україні. Експати підкреслюють необхідність збереження прагматичного підходу: українській владі доведеться налагоджувати ефективну співпрацю з будь-якою адміністрацією – незалежно від того, хто очолить Білий дім – демократка Камала Гарріс чи республіканець Дональд Трамп.

Відео: VOA

Американці, які живуть в Україні, часто виступають своєрідними «мостами» між двома країнами, допомагаючи краще розуміти позиції та інтереси обох сторін. Їхній досвід та розуміння ситуації з обох перспектив робить їхню думку особливо цінною у контексті майбутніх американсько-українських відносин.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Шварценеггер та Джей Ло об’єдналися на підтримку демократів: нові альянси у передвиборчій кампанії США

Зеленський у США: зустрічі з Байденом, Гарріс та можлива зустріч з Трампом

Трамп знову пропонує Україні «мирний план»: поступитися Кримом і Донбасом Росії

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *