Последние новости
Американська торгова мережа Walmart припиняє продаж цигарок у деяких штатах

Найбільша торгова мережа в США Walmart Inc. припиняє продаж тютюнової продукції у кількох штатах, зокрема у Каліфорнії, Флориді, Арканзасі та Нью-Мексико.

Про це пише видання The Wall Street Journal.

У магазинах в перелічених штатах при вході замість тютюнових прилавків компанія встановила каси самообслуговування або розмістила інші товари, наприклад, готову їжу та солодощі.

Рітейлер частково припиняє продаж цигарок, щоб раціональніше використовувати простір”, — так пояснює прессекретар компанії. На разі, представник компанії не уточнила точну кількість магазинів, у яких більше не продаватимуться тютюнові вироби.

Walmart має понад 4700 магазинів у США. Компанія була заснована Семом Уолтоном у Роджерсі, штат Арканзас, в 1962 році. Walmart — найбільша у світі компанія з доходами, з 548,743 млрд доларів, згідно з переліком списку Fortune Global 500 у 2020 році. Торгова мережа також є найбільшим приватним роботодавцем у світі з 2,2 млн працівниками.

Такому рішенню Walmart передували довгі роки суперечок та обговорень. Питання продажу цигарок стало особливо актуальним, коли компанія почала активно розвивати свій бізнес у сфері охорони здоров’я Walmart Health.

Walmart Health є мережею медичних центрів, у яких можна отримати первинну консультацію лікаря та пройти діагностику.

До слова, виторг від продажу тютюнових виробів у США минулого року склав $95 млрд, причому більшість покупок здійснюється на заправних станціях та в мінімаркетах, — про це свідчать дані британської аналітичної компанії Euromonitor International. При цьому частка Walmart у загальних продажах у 2020 році склала 14%.

Деякі інші американські торгові мережі припинили продаж тютюну багато років тому. Зокрема, Target Corp. повністю виключила тютюнові вироби зі свого асортименту у 1996 році. За словами чиновників з охорони здоров’я США, в країні щороку нотується близько 480 000 смертей пов’язаних зі шкодою від тютюнопаління.Світлина: ілюстративне стокове фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Американська торгова мережа Walmart припиняє продаж цигарок у деяких штатах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *