Американські консерватори пропонують цьогорічному Конгресу більше не надавати допомогу Україні

Лідери 13 консервативних груп США звернулися до представника Конгресу. Вони пропонують не приймати рішень щодо допомоги Україні до присяги нового складу американського законодавчого органу.

Це прохання направлене в листі на ім’я спікера Палати представників демократки Ненсі Пелосі та лідера республіканської меншини Кевіна Маккарті. У ньому вищезгадані представники консерваторів пропонують “не поспішати з прийняттям ще одного великого пакета допомоги для України під час сесії «кульгавої качки». Так на американському політичному жаргоні називають чиновників, які йдуть у відставку, перебувають на своїх посадах останні місяці.

Укладачі цього листа вважають, що “будь-який новий пакет допомоги Україні має бути ретельно обговорений, вивчений та проголосований у 118-му скликанні Конгресу”.

Вище озвучені консервативні лідери вважають, що союзники США НАТО не надають достатньої підтримки Києву. В результаті, Сполучені Штати змушені витрачати непропорційно багато. До того ж президент Байден не позначив чітких кінцевих цілей війни в Україні.

“Ми розуміємо бажання допомогти народу України. Вони є жертвами жорстокого та аморального російського вторгнення. Однак не варто заперечувати відповідальність Конгресу Сполучених Штатів за те, щоб ставити американські інтереси на перше місце у формуванні зовнішньої політики США”, – вважають автори цього листа.

Новий склад Конгресу США має розпочати роботу на початку січня наступного року. Його склад ще не зрозумілий до кінця. Демократи точно збережуть контроль над Сенатом, але можливо втратять більшість в Палаті представників. Це викликає занепокоєння прихильників України, приводом до якого стали висловлювання республіканця Кевіна Маккарті. Він заявляв раніше, що Київ не повинен розраховувати на «безлімітний чек» у разі повернення його партією контролю над нижньою палатою Конгресу.

Також раніше сенатор США Ренд Пол заблокував фінансову допомогу Україні: вимагав контролю над можливим дерибаном коштів.

Водночас радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заспокоїв українців. Він сказав, що Сполучені Штати продовжуватимуть надавати допомогу Києву незалежно від результатів виборів до Конгресу. Впевненість цього представника Білого дому ґрунтується на двопартійному консенсусі з цього питання.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Американські консерватори пропонують цьогорічному Конгресу більше не надавати допомогу Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *