Американські медіа коментують звістку про смерть Навального

Звістка про смерть російського опозиціонера Олексія Навального викликала широкий резонанс у провідних американських медіа. Оглядаємо реакцію найвпливовіших видань США:

«Олексій Навальний був одним з небагатьох голосів, які залишились в Росії і які давали привід для занепокоєння президенту Володимиру Путіну. Бувши одним з найзапекліших критиків Кремля, він був успішним медіаактивістом, котрому вдалося вдихнути життя в російський опозиційний рух. Завдяки своєму популярному ютуб-каналу Навальний викривав недоліки десятирічного правління Путіна, попри те, що ніколи не міг кинути йому виклик на виборах», — повідомляє Wall Street Journal.

«Протягом багатьох років пан Навальний був виключно успішним блогером, активістом та лідером опозиції в путінській Росії. Здобувши масову аудиторію завдяки онлайн-відео, в яких детально розповідалося про корупцію та надмірні витрати правлячого класу. Він був харизматичним та обдарованим політиком у країні, де практично немає конкурентної публічної політики», — пише Washington Post.

«Смерть Олексія Навального залишає російську опозицію без її найпомітнішого голосу в той час, коли президент Путін досяг майже абсолютної влади», — зазначає The New York Times.

«Навальний був гігантом російської політики, його називали російським Нельсоном Манделою. Для багатьох росіян він став уособленням надії на демократичне майбутнє Росії. Але тепер антикремлівська опозиція практично знищена», — йдеться на сайті ABC News.

«Російський дисидент Олексій Навальний помер у суворому арктичному ГУЛАГу. Це заслуговує рішучого засудження», — резюмує The American Spectator.

Отже, провідні американські медіа жорстко розкритикували обставини загибелі Навального та режим Володимира Путіна, який придушив опозицію в Росії. Смерть Навального називають трагедією для демократичних сил Росії.

Читати також:

Нобелівська премія миру 2022: переможе Зеленський або Навальний?

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *