Американські винахідники представили пристрій, який замінить смартфон

Під час презентації винахідник прийняв дзвінок від своєї дружини та колеги, а кнопки відобразились на долоні — проте на відео здається, що він нічого не натискав, тільки сказав «Алло» і почав розмовляти на гучному зв’язку.

Стартап Humane, заснований колишніми співробітниками Apple Імраном Чаудрі та Бетані Бонджорно, які представили пристрій на конференції TED (Technology, Entertainment, Design) — «Технології, розваги, дизайн», новинка у майбутньому «має замінити смартфон» — і це портативний нагрудний проєктор з голосовим управлінням.

Щоб активувати пристрій, достатньо постукати по ньому. Далі спілкування зводиться до голосових команд, як і зі звичними помічниками на зразок Siri. Але новинка вміє і проєктувати зображення, наприклад, на долоню. Тому його зручно носити у нагрудній кишені. Проєктор оснащений динаміками, камерою, мікрофоном, модулем пам’яті та чіпом зі штучним інтелектом.

За допомогою пристрою можна робити фото, надсилати повідомлення, відповідати на дзвінки, слухати пошту, читати сторінки в інтернеті, робити нотатки та переглядати календар. За всі операції відповідатиме голосовий помічник, якого треба буде просити щось зробити. Наприклад, ви можете дізнатися більше про товар, просто перебуваючи навпроти полиці в магазині. Humane просканує товар та озвучить всю інформацію про нього. Пристрій оснащений чіпом Qualcomm Snapdragon та працює під керуванням Android. Також є 180-градусна камера, 3D-сенсор та датчик глибини. Управляти Humane можна як словами, а й жестами долонь.

Серед інвесторів Humane до списку вже увійшли Microsoft, Volvo Cars Tech Fund, Qualcomm Ventures та голова OpenAI Сем Альтман. Загальний обсяг інвестицій склав близько 230 млн дол..

Також з функцій передбачені дзвінки, перекладач та голосовий асистент. На демонстрації автор Humane тримав його в нагрудній кишені куртки. Пристрій впорався із синхронним перекладом мови свого власника іншою мовою — на виступі це була французька, причому голос перекладача звучав ідентично голосу власника.

Під час презентації Чаудрі відповів на дзвінок своєї дружини – співзасновника Humane Бетані Бонджорно: інформація про виклик надійшла у вигляді проєкційного зображення на його долоні.

Ще один приклад — складання добірок інформації про найважливіші події. «Уявіть, що весь день ви провели на зустрічах і бажаєте отримати добірку того, що пропустили», — запропонував винахідник. У відповідь на прохання скласти таку добірку гаджет коротко передав власнику зміст електронних листів, повідомлень і вхідних запрошень у календарі.

«Він взаємодіє зі світом, так само як ви взаємодієте зі світом, чує те, що чуєте ви, бачить те, що ви бачите, але одночасно забезпечує конфіденційність, безпеку і може бути просто незамінним помічником у вашому житті», — сказав Чаудрі.

«Це новий вид пристроїв, що носяться, і платформ, які повністю створені з нуля для штучного інтелекту. І це абсолютно автономно. Вам не потрібний смартфон або інший пристрій для підключення», — каже Чаудрі.

Дата виходу пристрою та ціну ще не оголошено, але вже можна записатися до списку очікування.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Американські винахідники представили пристрій, який замінить смартфон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *