Последние новости
Американський фермер знайшов на кукурудзяному полі скарб часів Громадянської війни (+Відео)

Чоловік випадково виявив величезний скарб золотих та срібних монет часів Громадянської війни на своєму кукурудзяному полі у Кентуккі.

Про це повідомляє Live Science.

Фермер із Кентуккі знайшов величезний скарб золотих та срібних монет часів громадянської війни на своєму кукурудзяному полі. Знахідки включають сотні золотих монет США, випущених між 1840 та 1863 роками, а також кілька срібних монет. Точне місце положення «поля чудес» та особистість чоловіка не розкривається.

«Це найбожевільніша річ на світі: це все золоті монети номіналом 1 долар, золоті монети номіналом 20 доларів, золоті монети номіналом 10 доларів», — каже щасливий володар скарбу, спрямовуючи камеру на артефакти, що вивалюються з бруду.

За даними компанії  Numismatic Guaranty Co. (NGC), яка підтвердила автентичність знахідки, 95% скарбу складається з монет номіналом $1, також фермер знайшов 20 монет по $10 і вісім двадцятидоларових монет.

Найрідкісніші та найдорожчі з них золоті монети номіналом $20 із зображенням Свободи («Ліберті»). Вартість кожної з них на аукціоні становить понад $100 000.

Монета Свободи номіналом 20 доларів перебувала в обігу з 1850 по 1907 рік та була викарбувана Міністерством фінансів після того, як у Каліфорнії було виявлено поклади золота. Монети Свободи номіналом 20 доларів у скарбі зустрічаються ще рідше, тому що на них немає напису «Ми віримо в Бога» («In God We Trust»), який був доданий в 1866 після закінчення Громадянської війни.

Раян Макнатт, археолог з Південного університету Джорджії, сказав, що «з огляду на тимчасовий період і місце розташування в штаті Кентуккі, який на той час був нейтральним, можливо, що ця схованка була зарита перед рейдом конфедератів Джона Ханта Моргана в червні — липні 1863 року». Особисті записи місцевих жителів часів громадянської війни містять згадки, що деякі з них закопували монети, щоб уникнути пограбування військами. Проте більшість зі скарбів, описаних у щоденниках та листах, не було знайдено.

Ходять чутки, що багато заможних кентуккійців закопали величезні суми грошей, щоб запобігти їхній крадіжці Конфедерацією. Джеймс Ленгстафф залишив листа, в якому говорилося, що він закопав монети на суму 20 000 доларів на своїй ділянці в Пад’юці, Вільям Петтіт закопав золоті монети на суму 80 000 доларів недалеко від Лексінгтона, а солдати Конфедерації вкрали платіжну відомість та сховали її. Жоден із цих закопаних скарбів так і не було знайдено.

На відміну від історичних знахідок на державних землях про знахідки на приватних землях у Сполучених Штатах необов’язково повідомляти археологів. Через це у дослідників мало можливостей вивчити походження та історію таких скарбів. Про деякі з них стає відомо завдяки торговим угодам під час продажу знахідки, але найчастіше оголошення містять дуже мало інформації.Читати також:

Житель Каліфорнії знайшов схованку тестя з 1 млн монет

Чоловік у Кентуккі зупинився на заправці та виграв мільйон доларів (+ФОТО)

У Клівленді під час ремонту будинку чоловік знайшов дві валізи з грошима (+Фото)Світлина: Numismatic Guaranty Co, livescience

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *