Американський генерал опублікував план повернення Криму Україні

Колишній командувач військ США в Європі генерал у відставці Бен Ходжес склав короткий план щодо повернення Україні анексованого Росією Криму. Він складається із трьох пунктів:

1. знищення військової інфраструктури,
2. зачистка,
3. введення військ.

«Щоденними високоточними ударами необхідно вигнати Чорноморський флот із Севастополя. Те саме стосується російських військово-повітряних сил у Саках і так далі. Потім деякі цілі вразити безпілотниками. Сухопутні війська можуть прийти пізніше», — виклав Ходжес свій план у «Твіттері».

За задумом Ходжеса, поки російський флот буде зайнятий передислокацією із Севастополя до Новоросійська, слід заблокувати шляхи постачання російських військових у Криму. Для цього потрібно перервати дві лінії зв’язку: Кримський міст, яким генерал пропонує завдати точкового удару і після якого переправу неможливо буде відремонтувати, а також перекрити «сухопутний міст» на півострів – тобто лінію Ростов, Маріуполь, Мелітополь, Крим.

На підставі плану Ходжеса американський письменник, кінопродюсер та колишній морський котик США Чак Пфаррер склав карту, яку генерал назвав чудовою. Судячи з неї, удари пропонується завдавати по Кримському мосту та військових баз Росії, розміщених на півострові.

Цей план можна реалізувати, якщо ЗСУ прорвуть оборону на південному напрямку фронту по лінії Василівка-Вугледар, витіснять російські війська з лівого берега Дніпра і вийдуть до Азовського моря.

Раніше Бен Ходжес говорив, що Україна звільнить анексований Крим до кінця літа, якщо західні партнери нададуть ЗСУ необхідну зброю та далекобійні ракети. А за прогнозами голови військової розвідки України Кирила Буданова, Крим повернеться до складу України раніше за Донбас.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *