Последние новости
Американський метал-гурт Metallica зібрав 1 000 000 $ для допомоги Україні

Учасники колективу подякували всім своїм фанатам, які приєдналися до збору коштів.

Культова рок-група Metallica змогла зібрати один мільйон доларів, який буде спрямований на допомогу Україні.

Кампанія зі збору коштів стартувала 4 квітня, а зібрати таку суму вдалося за два місяці.

Як повідомляється на сайті групи, кошти будуть передані організації World Central Kitchen (WCK), що займається наданням їжі людям, які постраждали від стихійного лиха та воєн. Протягом останніх трьох місяців організація працює і в Україні, яка героїчно протистоїть повномасштабному вторгненню Росії.

«Пройшло трохи більше ніж три місяці з того часу, як WCK почала надавати допомогу людям, переміщеним усередині та за межами України, роздаючи поживні обіди та продуктові набори сім’ям по всьому регіону. Ми вдячні неймовірній сім’ї Metallica за підтримку наших зусиль. Їжа та спільнота лежать в основі наших зусиль, і наша робота можлива лише з такими друзями як Metallica. Потрібно ще багато зробити — руйнування величезні — але WCK продовжуватиме працювати для тих, хто нас потребує», — заявив СЕО організації Найт Мук.

Група подякувала всім своїм фанатам, які приєдналися до збору коштів. Там також розповіли, що WCK роздали вже понад 31 мільйон обідів, працюючи у 230 містах.

«Хоча ця інформація, можливо, не так часто з’являється в нічних новинах, як минулі місяці, ми не можемо забувати, що поставлено на карту, або заперечувати, що потреба в харчуванні, як і раніше, велика. Ось чому ми пишаємося тим, що ви приєдналися до нас, щоб надати підтримку біженцям, що голодують і подвоїти нашу допомогу, наодинці ми б не впоралися», — йдеться у повідомленні Metallica.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Американський метал-гурт Metallica зібрав 1 000 000 $ для допомоги Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *