Последние новости
Американський ринок електромобілів став другим у світі

У першому кварталі 2023 року в США продаж автомобілів з електричною тягою зріс на 79 % порівняно з першим кварталом минулого року. Таким чином США обійшли Німеччину і стали другим за величиною ринком у світі. Перше місце посідає Китай.

Продаж у першому кварталі 2023 року зріс на 79 % порівняно з таким самим періодом 2022 року. Такі дані оприлюднює аналітична компанія Counterpoint.

У публікації йдеться, що в першому кварталі 2023 року продажі Tesla були вищими, ніж сукупні продажі наступних 18 автовиробників.

Однією з причин зростання продажів електромобілів у США називають запровадження податкової пільги. Зараз близько 20 моделей, що пропонуються Tesla, GM, Ford, Stellantis, Rivian та Volkswagen, мають право на отримання податкової пільги.

«Податкові пільги для нових і навіть уживаних електромобілів допомагають споживачам, а інвестиції в оптимізацію ланцюжка постачання акумуляторів для електромобілів, створення надійної мережі зарядних станцій для електромобілів та заводів з перероблення акумуляторів по всій країні сприятимуть зростанню продажів електромобілів. Тому ми очікуємо, що продажі електромобілів у США досягнуть близько 1,5 млн одиниць у 2023 році, якщо економічні умови продовжать покращуватися», — зазначили аналітики Counterpoint.

Читати також:

Tesla, Ford і GM підвищать ціни на електромобілі

Покупці електрокарів у США втрачають пільги

На якому аукціоні вигідно придбати машину із США?

У США з’явиться дорога для підзарядки електрокарів

Hyundai має намір побудувати у Джорджії завод з випуску електромобілів

Перша безпілотна вантажівка вже їздить по дорогах загального користування в Техасі

Американці створили перший летючий мотоцикл (+Фото)

З 2024 року Kia вироблятиме електромобілі в США

Riavin відкликає майже всі випущені електромобілі

Tesla представила першу електричну вантажівку Tesla Semi

Ford подав патент, що дозволяє автомобілям самостійно поїхати від власника

У Каліфорнії з’явилися на автомобілях електронні номерні знаки

На Детройтському автосалоні представлений летючий мотоцикл (+ВІДЕО)

В Каліфорнії до 2035 року заборонять бензинові та дизельні авто

У США склали рейтинг найкращих автомобілів 2021 року

У США пропонують перевозити контейнери автономними залізничними платформами (+Фото, відео)Джерело: counterpointresearch.com
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *