Американський журналіст помер на матчі Аргентина – Нідерланди у Катарі

Відомий американський журналіст Грант Уолл пішов із життя під час чвертьфінального матчу чемпіонату світу у Катарі. Він вів репортаж із матчу Аргентина — Нідерланди, коли йому раптом стало погано. У лікарні лікарі намагалися стабілізувати його стан, але змушені були констатувати смерть.

Чоловік помер на стадіоні через зупинку серця. Про трагедію повідомив брат померлого, пізніше факт смерті журналіста підтвердили у футбольній федерації США та в інформагентстві Associated Press.

Чоловікові було 48 років. Родич Уолла уточнює, що Грант не мав проблем зі здоров’ям. Брат журналіста припускає, що співробітник ЗМІ отримував погрози в Катарі та міг бути убитий.

Зазначимо, Грант Уолл працював у CBS. Також він є автором книги «Експеримент Бекхема».

Грант Уолл вважався найкращим футбольним журналістам Америки. Він вів репортажі з восьми чемпіонатів світу з футболу, починаючи з чемпіонату 1994 року, який проходив у США, автор кількох книг про футбол. Грант також відомий також своєю громадською активністю. Перебуваючи в Катарі, не соромився різко критикувати владу цієї країни за нехтування правами іноземних робітників та представників ЛГБТ-спільноти та включав цю критику до своїх репортажів.

21 листопада Уолл заявив, що його не пустили на матч США — Уельс через футболку із символікою ЛГБТ.

Зараз влада Катару опрацьовує з посольством США питання транспортування тіла на батьківщину. Це всі подробиці, котрі відомі на цю хвилину. Очевидно, розслідування буде продовжено.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *