Apple припиняє продажі та роботу своїх сервісів у Росії 

Американська компанія Apple Inc у вівторок, 1 березня офіційно заявила про припинення продажів усієї своєї продукції у Росії у відповідь на вторгнення РФ в Україну. 

Компанія Apple призупиняє роботу Apple Pay та інших своїх сервісів в Росії через російське вторгнення в Україну.  

Про це пише Reuters. 

«Ми глибоко стурбовані вторгненням Росії в Україну та підтримуємо всіх людей, які постраждали внаслідок насильства, – йдеться у заяві Apple. – Ми підтримуємо гуманітарні зусилля, надаємо допомогу у зв’язку з кризою, що розгортається з біженцями та робимо все можливе, щоб підтримати наші регіональні команди». 

Компанія намітила низку дій у відповідь на вторгнення РФ на територію суверенної України, включаючи припинення всього експорту в Росію. Крім того, у РФ обмежено сервіс миттєвої оплати Apple Pay та інші послуги, йдеться у повідомленні компанії.

Російські державні ЗМІ, RT News та Sputnik News, більше не доступні для завантаження в Apple Store за межами Росії.

У вівторок користувачі в Росії, як і раніше, мали доступ до інтернет-магазину Apple, але їх спроби купити iPhone виявилися безуспішними.


Світлина: ілюстративне фото 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *