Последние новости
Арнольд Шварценеггер: «Погляньте на трагедію в Україні. На наших руках кров, бо ми фінансуємо війну!»(+Відео)

Відомий американський актор та колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер під час свого виступу на міжнародній кліматичній конференції в Австрії 14 червня, закликав лідерів західних країн відмовитись від російського палива.

«Погляньте на трагедію в Україні. Ми всі нажахані тим, що бачимо в новинах щодня. Будемо чесні самі із собою. 1300 ракет, які Росія випустила на українські міста у перші два місяці війни, коштували 7,7 мільярда євро. Це дорого. Але водночас Європа заплатила Росії 44 мільярди євро за паливо. На наших руках кров, тому що ми також фінансуємо цю війну», — сказав Шварценеггер.

Актор підкреслив, що світові лідери мають «усі необхідні технології, щоб залишити викопні енергоносії в минулому, а тепер і моральні зобов’язання, щоб ці технології застосувати».

«Ми в боргу перед українськими дітьми, які змушені ховатися у бомбосховищах», — сказав Шварценеггер.

Промову колишнього губернатора Каліфорнії опублікували у своєму «Твіттері» низка видань та громадських осіб.

Заяву Шварценеггера підтримав і генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, який подякував американському акторові у своєму зверненні до учасників саміту. У своїй заяві Гутерреш ув’язав наслідки енергетичної кризи, якій сприяла війна в Україні, зі специфікою теперішньої системи виробництва та споживання енергії.

«Війна стала для нас сумним уроком: наш енергетичний баланс порушений», — зазначив генсек. — Якби ми в минулому вкладали більше коштів у відновлювані джерела енергії, ми не були б так сильно залежні від нестабільності ринків викопного палива».

Залишається додати, що, за останніми даними, за перші 100 днів війни в Україні Росія заробила 93 мільярди євро від експорту викопного палива — нафти, газу та вугілля. Європейський союз імпортував 61% цього обсягу на суму близько 57 мільярдів.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *