Астронавти NASA вийдуть у прямий ефір із відкритого космосу

Астронавти з Космічного центру Кеннеді NASA США, які знаходяться на Міжнародній космічній станції, 30 листопада у прямому ефірі вийдуть у відкритий космос. Всі охочі зможуть подивитися в режимі онлайн на демонтаж антени на одній із конструкцій.


Про це повідомляє пресслужба космічного агентства NASA.


Вихід у відкритий космос триватиме близько шести годин. У NASA стверджують, що антена на конструкції Р1 не зламана, але щоби бути впевненими у якості зв’язку, її замінять.

Астронавтам асистуватиме співробітник Європейського космічного агентства Маттіас Маурер. Він керуватиме роботизованим маніпулятором Canadarm-2 зсередини станції.

Пряма трансляція для глядачів буде доступна на сайті NASAlive.


До слова, на МКС астронавти космічного корабля Crew Dragon-3 компанії SpaceX прибули після запуску ракети — 11 листопада о 6:32 за часом Східного узбережжя США (о 4:03 за київським часом) з Космічного центру Кеннеді НАСА, США).

Місія команди триватиме до квітня 2022 року. Завдання астронавтів — займатися науковими дослідженнями у галузі біології, медицини та навігації.

До складу екіпажу Crew Dragon-3 входять астронавти NASA Раджа Чарі (командир місії), Том Маршберн (пілот) та Кайла Беррон, астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Маттіас Маурер. Місія Crew Dragon-3 стала четвертим польотом SpaceX у космос.

Світлина: астронавт Том Маршберн, спеціаліст з місії STS-127, бере участь у своєму першому виході у відкритий космос та другому загальному виході у відкритий космос для членів екіпажу шаттла Endeavour та Міжнародної космічної станції, 20 липня 2009 року.


Запис старту місії астронавтів NASA SpaceX Crew-3 до МКС 11 листопада 2021 року.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *