Последние новости
Авторку книги «Як убити чоловіка» визнали винною у вбивстві благовірного

Суд присяжних у Портленді (США) визнав винною письменницю любовних романів, автора есе під назвою «Як убити чоловіка» Ненсі Кремптон Брофі у вбивстві свого чоловіка Деніела. Присяжним знадобилося 8 годин, щоб визнати факт провини фігурантки.

Як пише британська газета «The Guardian», 71-річну письменницю визнали винною у вбивстві другого ступеня (навмисне заподіяння смерті) після дводенного засідання в суді. Вже 4 роки жінка перебуває під вартою. Вирок їй буде ухвалено 13 червня цього року.

У матеріалах слідства сказано, що вбивство скоєно через фінансові проблеми подружжя. Перед тим як здійснити свій підступний задум, авторка детективів застрахувала благовірного на велику суму. Суд встановив, що Ненсі мала отримати від страхової компанії 815 000 доларів після смерті чоловіка.

Деніел Брофі, 63-річний шеф-кухар, був убитий 2 червня 2018 двома пострілами на роботі в Орегонському кулінарному інституті на південному заході Портленда. Доказом послужило відео з камер зовнішнього спостереження, які показали, що в день вбивства письменниця якраз була неподалік місця роботи чоловіка. Жінка пояснила це тим, що припаркувалася біля роботи чоловіка, щоби попрацювати в кафе над черговим твором неподалік.

Як встановило слідство, письменниця володіла тією ж маркою та моделлю пістолета, з якого було вбито чоловіка. При цьому поліція так і не знайшла пістолета, з якого вбили Деніела. За версією прокуратури, незадовго до злочину Ненсі замінила стовбур пістолета, а після вбивства чоловіка позбавилася зброї.

Адвокати на судовому засіданні стверджували, що чоловіка підсудної насправді вбили грабіжники, а Ненсі любила Деніела і всіляко дбала про нього. Подружжя прожило разом у шлюбі 27 років.

У 2011 році Ненсі Кремптон Брофі опублікувала в інтернеті есе «Як убити свого чоловіка». У ньому вона описала можливі мотиви та способи скоєння такого злочину.

«Як автор твору, я проводжу багато часу, думаючи про вбивство і, отже, про поліцейські процедури. Зрештою, якщо вбивство мало на меті звільнити мене, то я точно не хочу проводити решту свого життя у в’язниці. І дозвольте мені чітко заявити, що я не люблю комбінезони, а помаранчевий — не мій колір… Які можуть бути мотиви вбивства — фінансові: розлучення коштує дорого, і ви дійсно хочете розділити своє майно Якщо ви вийшли заміж через гроші, хіба ви не маєте права на все це? Мінус у тому, що в поліції працюють не дурні офіцери та детективи. Вони запідозрять вас у першу чергу. Так що ви повинні бути обережним, безжальним і дуже розумним. Чоловіки й раніше пропадали з круїзних лайнерів. Чому не ваш?» — Написала Ненсі у своєму есе.

Письменниця також є автором романів «Пекло в серці» та «Неправильний чоловік».Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Авторку книги «Як убити чоловіка» визнали винною у вбивстві благовірного

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *