Последние новости
Багатодітне подружжя зі США випадково дізналося, що вони брат і сестра (+ВІДЕО)

Сімейна пара, що виховує трьох дітей, зі США дізналася, що вони троюрідні брат і сестра.

Про це розповідає видання PEOPLE.

Подружжя Селіна та Джозеф Кіньонес через 10 років шлюбу захотіли дізнатися більше про своє генеалогічне дерево і скористалися послугами сайту MyHeritage — сімейно-орієнтованої соціальної мережі, яка дозволяє створювати родові дерева та шукати предків.

«Я замовила тести ДНК, ми здали мазки та відправили їх поштою. Потім ми отримали результати тесту, і я перевірила своє сімейне дерево з ДНК, що було частиною дослідження. І чоловік з’явився там. Я сказала: «О ні», — розповіла Селіна й зізналася, що почала сумніватися, чи повинні вони разом із Джозефом бути разом.

«Я була в шоку. Чесно кажучи, я була пригнічена цим. Але в нас уже є троє дітей, і всі вони здорові. У них 10 пальців на руках, 10 на ногах, але це був просто шок», — каже Селіна про двох синів пари віком15 і 13 років, і 10-річну доньку.

Джозеф почав втішати дружину: «Люба, не хвилюйся про це. Нічого страшного не сталося. Просто махни на це рукою». «Я багато міркувала і через деякий час дійшла висновку: якщо ми нічого не можемо з цим вдіяти, я не дозволю крові стати між нами», — заявила жінка.

Селіна згадала, що коли їхні сім’ї познайомилися, ніхто не підозрював, що вони пов’язані між собою спорідненими зв’язками.

«У нас було весілля, і тоді наші бабусі здавалися дуже схожими. І вони відразу порозумілися. Але все одно ніхто нічого не підозрював», — каже вона.

Подружжя не знає точно, в якій саме спорідненості перебувають, але припускають, що рідними братом і сестрою могли бути їх прадідусь і прабабуся.

Жінка, яка працює рієлтором у Колорадо, поділилася цією новиною, записавши відео у «Тік-ток». Реакція підписників на ролик була неоднозначною.

«Багато негативних коментарів, це жахливо», — поділилася жінка з журналістами. За її словами, вона не підозрювала, що відео стане вірусним та їхньою сімейною історією зацікавляться журналісти відомого видання.

«Зараз я почуваюся набагато вільнішою. Це те, що є і вже не змінити. Люди люблять незалежно від того, ким їм доводиться обранець. То чому я не можу випадково полюбити свого кузена?» — сказала жінка.

Після такого резонансу Селіна призупинила вивчення свого генеалогічного древа, але все ж таки сподівається згодом дізнатися всю інформацію про походження, яке пов’язує її та Джозефа кровними узами.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Багатодітне подружжя зі США випадково дізналося, що вони брат і сестра (+ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *