Последние новости
Байден про українських військових: “Вони більш жорсткі та горді, ніж я думав”

Президент США вражений боєздатністю ЗСУ.

На щорічних зборах у Білому домі Джо Байден висловив захоплення українськими військовослужбовцями та прокоментував злагоджені дії провідних країн світу щодо протидії агресії РФ.

Уривок промови президента США опублікували у виданні Reuters.

Міністр оборони Ллойд Остін, генерал Марк Міллі, голова Об’єднаного комітету начальників штабів, і високопосадовці в середу, 20 квітня обговорювали «різні теми», що стосуються національної безпеки країни. Хоча традиційна нарада рідко потрапляла в новини, наразі одним з основних питань є війна в Україні, яка загрожує безпеці ситуації європейського континенту на довгі роки.

У вступній промові президент США похвалив стійкість українських військових і заявив, що єдність НАТО шокувала президента Росії.

«Вони жорсткіші й гордіші, ніж я думав; я вражений тим, що вони роблять з вашою допомогою», — зазначив Джо Байден.

«Я не думаю, що Путін розраховував на те, що це зможе згуртувати нас», – додав американський лідер. Президент у середу також похвалив військових чиновників США за злагоджену роботу з озброєння України, щоб допомогти їй у боротьбі проти вторгнення Росії.

Байден також використав цю зустріч, щоб обговорити про зусилля своєї адміністрації щодо диверсифікації керівництва Пентагону. Хікс стала першою жінкою, підтвердженою Сенатом, яка обіймала цю посаду. Байден також обрав генерал-лейтенанта ВПС Жаклін Ван Овост командувачем транспортного командування Сполучених Штатів, а командувачем Південного командування Сполучених Штатів — генерал-лейтенанта Лауру Річардсон. Це друга і третя жінки, які очолюють бойові команди.
Світлина: фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *