Байден у Києві: ФОТО та ВІДЕО історичного візиту

Президент США Джо Байден прибув до України несподівано для багатьох. Американський лідер планував відвідати Варшаву у вівторок, 21 лютого, але про його візит до Києва за день до цього не було відомо.

Після прибуття до столиці України Байден вирушив до Маріїнського палацу, де його зустріли президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена.

Байден майже одразу скоротив покладену за етикетом дистанцію та прийняв дружину українського президента. Зустріч політиків виявилася дружньо та теплою, вони багато посміхалися / twitter.com/Gerashchenko_en

Фотографи зняли неформальні обійми двох лідерів / twitter.com/Gerashchenko_en

Біля будівлі палацу майоріли прапори США та України / president.gov.ua

Байден знайомиться з українською делегацією / president.gov.ua


Після представлення членів української та американської делегацій президенти України та США провели закриту зустріч.

Зеленський: «Перший телефонний дзвінок із підтримкою України був із Білого дому» / president.gov.ua

Український лідер подякував Байдену за допомогу, що надається країні під час війни, і висловив подяку Конгресу США за двопартійну підтримку.

Байден: «США підтримують Україну у її війні проти жорстокої агресії збоку РФ» / president.gov.ua

Президент США зазначив, що радий знову відвідати Київ / president.gov.ua

Лідери двох країн мають намір обговорити, як США та інші союзники України можуть найефективніше допомогти їй у боротьбі за свободу та незалежність, повідомляється на сайті президента України.

Володимир Зеленський традиційно не дотримувався дрес-коду / president.gov.ua Президент України, за словами експертів, ставить війну вище за традиційний протокол.

Вранці 20 лютого «Українська правда» з посиланням на МЗС країни написала, що у Києві чекають на важливих гостей, проте хто прибуде до столиці – не повідомлялося. Білий дім також не анонсував візиту Байдена до України. Передбачалося, що американський президент вирушить до Польщі.

Коли Джо Байден прибув до столиці України, під час його зустрічі з Володимиром Зеленським було чути повітряну тривогу.

Американський президент під час свого візиту до Києва оголосив про новий пакет допомоги Україні, а також про нові санкції щодо РФ.Світлина: twitter.com/Gerashchenko_en

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *