Байден закликав довіряти фінансовій системі США після краху двох банків

Президент США Джо Байден у понеділок, 13 березня, після краху двох банків заявив американцям, що фінансова система країни знаходиться в безпеці.

Про це повідомляє Associated Press.

Президент США пообіцяв, що платники податків не зазнають жодних збитків. Байден запевнив, що притягне винних до відповідальності та покращенні нагляду регулювання великих банків. Глава Білого дому вважає, що керівництво обох банків має бути звільнено.

Великий кредитор у криптоіндустрії, нью-йоркський Signature Bank закрито через системні ризики, щоб запобігти банківській кризі. Президент країни Джо Байден заявив, що банк закрили за його вказівкою, і що 13 березня він виступить із зауваженнями щодо банківської системи.

Нью-йоркський Signature Bank закрито через системні ризики, щоб запобігти банківській кризі. Про це повідомили 12 березня фінансові регулятори США.

Як йдеться у спільній заяві міністра фінансів Джанет Єллен, голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Пауелла та голови Федеральної корпорації страхування вкладів (FDIC) Мартіна Грінберга, клієнти банку отримають доступ до своїх грошей у понеділок, 13 березня.

«Signature Bank, штат Нью-Йорк, був закритий сьогодні державним органом із сертифікації через системні ризики. Вкладники Signature Bank матимуть повний доступ до своїх вкладів. Як і у випадку із Silicon Valley Bank, платники податків не зазнають жодних збитків», — зазначили у Мінфіні США. Там додали, що «вживають рішучих дій для захисту економіки США, а цей крок гарантує, що банківська система США продовжить виконувати свою життєво важливу роль із захисту депозитів та забезпечення доступу до кредитів для зростання економіки країни».

Президент країни Джо Байден заявив, що банк закрили за його вказівкою, і що 13 березня він виступить із зауваженнями щодо банківської системи.

«Я радий, що вони досягли швидкого рішення, яке захистить американців та малий бізнес та забезпечить безпеку нашої фінансової системи, що також гарантує збереження коштів платників податків. Я твердо маю намір притягнути до відповідальності винних у цьому безладді та продовжити наші зусилля щодо посилення нагляду та регулювання великих банків, щоб ми більше не опинилися у такому становищі», — цитує заяву Байдена The New York Times.

Закриття Signature Bank стало третім великим банкрутством за останній тиждень.

Каліфорнійський банк Silvergate, який надавав кредити криптовалютним компаніям, оголосив 8 березня про припинення операцій та ліквідацію своїх активів.

У п’ятницю, 10 березня, регулятори закрили Silicon Valley Bank і призначили Федеральну корпорацію страхування депозитів (FDIC) управителем для подальшого відчуження його активів. Це найбільше банкрутство із 2008 року. Регулятори США у своїй спільній заяві повідомили, що вкладники отримають доступ до коштів у понеділок, 13 березня.

У п’ятницю, 10 березня, регулятори закрили Silicon Valley Bank і призначили Федеральну корпорацію страхування депозитів (FDIC) управителем для подальшого відчуження його активів. Це найбільше банкрутство із 2008 року.

Signature Bank з активами понад $110 млрд є третім за величиною банкрутством банку в історії США. Інший обложений банк, First Republic Bank, оголосив у неділю, 12 березня, що зміцнив своє фінансове здоров’я, отримавши доступ до фінансування від ФРС та JPMorgan Chase.

В прагненні зміцнити довіру до банківської системи, міністерство фінансів, Федеральна резервна система та FDIC заявили в неділю, що всі клієнти Silicon Valley Bank будуть захищені та зможуть отримати доступ до своїх грошей.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Байден закликав довіряти фінансовій системі США після краху двох банків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *