«Барбі» та «Оппенгеймер» лідирують по кількості номінацій «Золотого Глобуса»

Фільми «Барбі» та «Оппенгеймер» відзначаються в численній кількості номінацій на церемонії «Золотий глобус», яка відбудеться 7 січня. Це буде вже 81-а церемонія, але унікальною її робить те, що чинними власниками «Золотого глобуса» стали компанії Eldridge Industries та Dick Clark Productions, які придбали церемонію та всі супутні події за невідомою сумою.

Лідерами за кількістю номінацій у кіно стали «Барбі» і «Оппенгеймер». Фільм Грети Гервіг «Барбі» отримав 9 номінацій, а історична драма Крістофера Нолана «Оппенгеймер» — 8.

У телевізійному розділі фаворитом є серіал «Наслідки» з 9 номінаціями, де розкривається сюжет медіамагната, що має передати управління компанією своєму синові, але медійна імперія розривається через боротьбу за владу.

У категорії «драми» кіно номіновано важливі твори року, такі як «Анатомія падіння», «Вбивці квіткового місяця», «Маестро», «Оппенгеймер» та «Зона інтересів». Додатково, дебютна мелодрама Селін Сон «Минулі життя» також здивувала своєю номінацією.

У категорії «комедії/мюзикли» «Барбі», «Залишені» та «Бідні-незадоволені» вважаються головними фаворитами.

Неангломовні фільми також отримали визнання, зокрема, фінська мелодрама «Впали листя».

Серед акторів та актрис відзначаються Еннетт Беннінг, Кері Малліган, Лілі Гладстоун, Сандра Хюллер, які вражаюче виступили у своїх картинах.

Сподіваємося на захопливий вечір 7 січня, коли стануть відомі переможці 81-ї церемонії «Золотий глобус«.

Зміни на шляху до «Золотого Глобуса»: диверсифікація та реорганізація

Церемонія «Золотого Глобуса» намагається вийти зі скандалів та відновити популярність через структурні зміни. Нові власники обіцяють більш прозорий та демократичний вибір переможців.

Цього року додаються категорії для телевізійних стендап-комедій та блокбастерів. Останній розділ визнає фільми, які збирали понад $100 млн в США та $150 млн у світовому прокаті.

Унікальний момент — залучення блокбастерів до окремої категорії, що вже було випробувано «Оскаром» та скасовано через критику.

Ціль — залучити увагу широкої глядацької аудиторії та відновити популярність церемонії. Однак страйк готельних працівників може вплинути на проведення церемонії на об’єкті Beverly Hilton.

Все це відбувається в контексті спроби відновлення довіри до престижних кінопремій та привертання уваги численних зірок на червоний килим.

Список всіх номінантів дивитися тут.

Читати також:

Як ювелірні будинки у США заробляють у кіноіндустрії

У США пройшла 94-а церемонія нагородження «Оскар» (+Відео)

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *