Безплатний Wi-Fi буде доступний авіапасажирам у США

Американська авіакомпанія Delta Air Lines пропонує своїм пасажирам безплатний Wi-Fi на бортах.

Починаючи з 1 лютого 2023 року, Delta запропонує високошвидкісний безплатний Wi-Fi всім клієнтам на бортах більшості внутрішніх рейсів. Це перша велика авіакомпанія США, що запропонувала безплатний Wi-Fi як основний елемент обслуговування клієнтів.

Згідно з релізом компанії, до кінця 2023 авіакомпанія запропонує цю послугу на більш ніж 700 літаках. А до кінця 2024 року безплатний Wi-Fi буде доступний і на міжнародних та регіональних літаках.

Генеральний директор Delta Ед Бастіан наголосив, що вартість Wi-Fi не буде включена у квиток чи інші комісії. Компанія інвестувала 1 мільярд доларів, щоб забезпечити людям таку послугу.

«На роботі, вдома і в будь-якому іншому місці зв’язок необхідний для повсякденного життя, і ваша подорож до Delta не повинна бути винятком. Наша місія полягає в тому, щоб створити клієнтам умови на висоті 9 000 метрів, які будуть не гіршими, ніж на землі «, — сказав він.

Зазначимо, що таку послугу надають інші авіакомпанії. Однак вартість включається до ціни квитка. Є безплатні пропозиції з боку клієнтів Starlink. Раніше компанія Ілона Маска SpaceX оголосила про запуск послуги високошвидкісного супутникового інтернету Starlink Aviation для пасажирів літаків.

Раніше повідомлялося, що на борту літаків європейських авіакомпаній з’явиться бездротовий зв’язок формату 5G, що дозволить пасажирам дзвонити через мобільний телефон прямо в польоті та користуватися інтернетом. Повідомляється, що зв’язок буде доступний завдяки спеціально встановленому обладнанню pico-cell, яке зв’яже бортову систему із супутниками, звідки сигнал буде транслюватися на землю.

При цьому пасажири зможуть дзвонити та писати текстові повідомлення, перевіряти пошту, дивитися відео, грати в ігри тощо. Пасажирам обіцяють, що різниці як зв’язок (і його ціну) вони не відчують.

Спеціально для дзвінків планується виділити заздалегідь зарезервовані ще у 2008 році частоти, які зараз використовуються за іншим призначенням. Їх також належить звільнити всім державам – членам ЄС. Лише після цього пасажири зможуть користуватись у літаках телефонами.

За прогнозами Єврокомісії, нововведення буде доступне не пізніше червня наступного року.


Стокове фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *