Безпрецедентна зухвалість: американець повторив злочин прямо під час онлайн-розгляду справи

В американському штаті Мічиган стався курйозний випадок. Під час онлайн-засідання в суді підсудний Корі Харріс з’явився… за кермом свого автомобіля, тим самим повторивши правопорушення, за яке його й звинувачували.

Несподівана «поява» у суді 

Суддя Седрік Сімпсон був приголомшений, коли Корі Харріс під’єднався до відеоконференції в Zoom, перебуваючи за кермом свого авто. Причиною судового засідання було звинувачення Харріса у керуванні транспортним засобом з анульованими водійськими правами. Однак підсудний вирішив піти ще далі та з’явитися на онлайн-процес безпосередньо з-за керма.

Рішуча реакція судді

Вчинок Харріса викликав обурення у судді Сімпсона. Той негайно скасував заставу для підсудного та наказав йому здатися до місцевої в’язниці того ж дня. Суддя розцінив дії Харріса як відверту зневагу до суду та недотримання елементарних правил.

Наслідки для порушника

Згідно з повідомленнями ЗМІ, Корі Харріс таки здався до в’язниці ввечері того ж дня. Однак вже наступного ранку він був випущений під заставу. Нове судове засідання у його справі призначене на наступний тиждень. Проте ця історія стала яскравою ілюстрацією того, як деякі громадяни ставляться до закону з повним нерозумінням і зневагою.

Попередження для інших

Випадок з Харрісом може стати цінним уроком і застереженням для інших учасників онлайн-засідань у судах. Зухвала поведінка та явне ігнорування правил можуть мати серйозні наслідки з боку судової системи. Судді шукають поваги до закону, а не відвертого знущання з нього.

Курйозна історія з учасником онлайн-суду в Мічигані показує, що деякі громадяни досі не розуміють важливості поваги до закону та належної поведінки в залі суду — чи то фізичному, чи віртуальному. Сподіваємось, цей випадок стане хорошим попередженням для решти та посприяє підвищенню правосвідомості в суспільстві.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Чоловік раптово кинувся з кулаками на суддю після відмови у випробувальному терміні (+Відео)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *