Білий дім спростовує чутки про хворобу Паркінсона у Джо Байдена

Адміністрація президента США вкотре заперечила припущення щодо стану здоров’я Джо Байдена. Прессекретар Карін Жан-П’єр під час напруженого брифінгу в понеділок категорично спростувала інформацію про те, що президент страждає на хворобу Паркінсона.

«Чи лікувався президент від хвороби Паркінсона? Ні. Чи лікується він від хвороби Паркінсона зараз? Ні, не лікується. Чи приймає він ліки від хвороби Паркінсона? Ні», — наголосила Жан-П’єр.

Особливу увагу журналістів привернули візити до Білого дому невролога та фахівця з хвороби Паркінсона Кевіна Каннарда. За даними американських ЗМІ, Каннард, який працює в Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда поблизу Вашингтона, з серпня минулого року по березень 2024-го вісім разів відвідував Білий дім. Ці візити були зафіксовані у загальнодоступному журналі відвідувань. В одній із зустрічей як відвідувач зазначений особистий лікар президента Кевін О’Коннор.

Прессекретар запевнила, що регулярні медичні обстеження не виявили жодних порушень у роботі нервової системи президента.

Ця ситуація викликала широкий резонанс у США та за їх межами. Експерти зазначають, що питання здоров’я лідера держави є надзвичайно важливим, особливо напередодні майбутніх президентських виборів.

Українські політологи також уважно стежать за розвитком подій, оскільки стан здоров’я президента США може мати вплив на зовнішню політику країни, зокрема щодо підтримки України.

Білий дім продовжує наполягати на тому, що 81-річний Джо Байден цілком здатний виконувати свої обов’язки та планує балотуватися на другий термін у 2024 році.

Джерело: ВВС

Читати також:

Візит невролога до Білого дому викликає питання щодо стану здоров’я Джо Байдена

Світлина з мережі Х

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *