Последние новости
Білий дім випустив колекційну монету «Острів Зміїний»

З одного боку монети зображено острів і герб України, а з іншого — українських військових на тлі крейсера, що тоне. На монеті також викарбували крилату фразу про російський корабель.

У середу, 6 липня, Білий дім випустив колекційну монету, присвячену захисникам острова Зміїний. Про це повідомляється на сайті сувенірного магазину Білого дому.

20% від продажів монети витратять на допомогу українським біженцям.

Присвячена Україні монета з колекції «Глобальні історичні моменти американського та всесвітнього президентства» має сертифікат автентичності з серійним номером, а також оксамитовий презентаційний футляр з золотою президентською печаткою. В описі до монети вказана історія українських моряків та захоплення РФ острова. Також згадується вже знаменита фраза одного з захисників острова про російський військовий корабель.

Монета коштує 100 доларів США, її безплатно доставляють покупцям з України та країн НАТО, а 20% від продажів витратять на допомогу українським біженцям. Замовити монету можна вже зараз, доставка монети почнеться 30 вересня.

Це не перша монета випущена в США в честь мужньої боротьби українців у нерівній війні з російським агресором. Раніше Білий дім у сувенірному магазині презентував дві пам’ятні монети із серії «Історичні моменти», присвячені історичному зверненню Володимира Зеленського до Конгресу США 7 березня 2022 року.

А також раніше у США випустили дві срібні інвестиційні монети з українськими національними символами. На реверсах обох пам’ятних монет 2022 року випуску зображена жінка як втілення Свободи, за яку героїчно бореться Україна у війні з російськими загарбниками.


Світлина: скриншот із сайту крамниці Білого дому

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *