Більше ніж 3500 авіарейсів анулювали з-за непогоди в США

Понад три з половиною тисячі рейсів скасували за кілька днів у США.

3500 рейсів скасовано, а більше тисячі рейсів перенесено або затримано. Причина — серія торнадо, що обрушилися на країну, — передає Abc News.

Деяким авіакомпаніям довелося анулювати майже всі свої рейси. Негода завдала шкоди аеропортам у Балтіморі, Нью-Йорку та Х’юстоні. Також було помічено збої в роботі аеропортів у Флориді.

За даними FlightAware, найбільше постраждали авіаперевізники JetBlue, Southwest, Alaska Airlines, Frontier, Spirit та American Airlines, JetBlue і Spirit скасували одну третину недільних запланованих рейсів.

Люди в соцмережах скаржилися на те, що стоять в чергах годинами, щоб перенести свої скасовані рейси.

«Сувора погода на південному сході призвели до затримок повітряного руху та спричинили значний вплив на галузь», – написав представник JetBlue в електронному листі.

Southwest Airlines також посилається на «погоду та перевантаженість повітряного простору», а також на «технічні проблеми». За вихідні скасували близько 1000 рейсів.

В American підтвердили, що погода у Флориді в суботу вплинула на польоти.

Alaska Airlines — в авіакомпанії повідомили, що скасування рейсів у вихідні дні вплинули на 37 000 пасажирів. Авіакомпанія відмовилася пояснити, чому вона скасувала рейси, але посилалася у своїй заяві на переговори щодо контракту зі своїми пілотами.

«В Alaska Airlines не змогли належним чином спланувати збільшення попиту на польоти після епідемії Covid-19 та вжити заходів, необхідних для того, щоб забезпечити утримання пілотів», – йдеться у п’ятничному пресрелізі профспілки пілотів.

Світлина: ілюстративне фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Більше ніж 3500 авіарейсів анулювали з-за непогоди в США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *