Більше тисячі іграшок передали американські благодійники українським дітям

Більше тисячі іграшок передали американські благодійники українським дітям. З подарунками волонтери вирушили до зруйнованих громад Херсонщини.

Машинки, ляльки, настільні ігри, що розвивають, самокати, велосипеди — фонд «Help Heroes of Ukraine» привіз до деокупованих населених пунктів Херсонщини різноманітні дитячі іграшки. Їх передав американський благодійник Джої Вентімілья.

Після того, як майже місяць тому фонд привозив на Херсонщину гуманітарну допомогу, вони вирішили приділити окрему увагу дітям. Цього разу волонтери відвідали 5 деокупованих сіл.

Крім того, іграшки планують відправити також в українські лікарні та дитячі будинки. Фонд «Help Heroes of Ukraine» створений у американському місті Чикаго 25 лютого 2022 року, — розповіла ЗМІ волонтерка Віра Лабич. На Херсонщину вони приїхали вдруге, і цього разу для того, щоб привезти іграшки дітям.


«Відвідали крім Чорнобаївки ще кілька інших сіл, це Клапаї, Барвінок, Зелений Гай, а також вчора були в селі Благодатному. Це у нас акція, коли ми веземо тільки іграшки, бо зазвичай ми возимо на деокуповану територію гумдопомогу. Іграшки, які ми роздавали, вони всі гарної якості, вони нові, і настільні ігри, і машинки ляльки, розвиваючі ігри, самокати, велосипеди. Коли побачили цю партію, то ми дуже зраділи, бо ми завжди коли бачимо очі дітей, яких зустрічаємо на деокупованих територіях, ми уявили наскільки вони будуть раді, побачити таку круту акцію», — каже Віра Лабич.

Акція стала можливою завдяки співпраці фонду з благодійником із США Джої Вентімілья. П’ять років тому у нього від онкологічної хвороби помер син. Аби пережити втрату, Джої заснував організацію, яка збирає іграшки та дарує їх дітям, які цього потребують, — розповіла Віра Лабич.

«Коли почалася війна, він припинив бізнес з Росією і вирішив допомогти українським діткам. Ці іграшки з Америки такий собі символ підтримки, дружби, любові, щоб дітки знали, що вони не одні в цій війні, щоб вони знали, що їх підтримують люди дуже здалека», — говорить Віра Лабич.

Через фонд іграшки доставили зі США до Львова, а вже звідти їх привезли до звільнених територій Херсонщини. Батьки дякують волонтерам за допомогу і впевнені, що благодійна підтримка урізноманітнить дозвілля дітей та допоможе їм швидше подолати спогади про російську окупацію.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *