Біля берегів штату Орегон у США стався землетрус магнітудою 5,5

Сейсмологи зафіксували біля берегів штату Орегон, США підземні поштовхи магнітудою в 5,5 бала.

Землетрус магнітудою 5,5 зафіксовано у вівторок, 7 грудня біля берегів штату Орегон.

Про це повідомляє oregonlive з посиланням на Геологічну службу США.

Епіцентр локалізувався на відстані 430 км на захід від розташованого в штаті міста Ньюпорт, де проживає 10,3 тисячі осіб. Як повідомляє Геологічна служба США, осередок землетрусу залягав на глибині 10 км.

– Епіцентр локалізувався на відстані 430 км на захід від розташованого у штаті міста Ньюпорт”, – прокоментували у відомстві.

Інформації про руйнування чи загиблих унаслідок землетрусу не надходило. Також немає оголошення про цунамі.

Невеликі землетруси часто трапляються поблизу узбережжя Орегону, що є регулярним нагадуванням мешканцям про можливу катастрофу, яка, як стверджують геологи, може трапитися, коли розірветься тиск між плитою Хуан-де-Фука та Північноамериканською плитою.

За словами представників штату Орегон, є висока ймовірність, що в найближчі 50 років на кордоні двох тектонічних плит, званою зоною субдукції Каскадії, трапиться землетрус магнітудою 7,1 бала.

Землетруси магнітудою 2,5-3 є найменшими, які зазвичай відчувають люди, тоді як землетруси магнітудою 4 можуть завдати помірної шкоди, а землетруси магнітудою 5 можуть завдати значної шкоди.

Є можливість відстежити кожен землетрус, зафіксований Геологічною службою США за останні 30 днів, використовуючи карту землетрусів Oregonian/OregonLive в реальному часі.

— The Oregonian/OregonLive


Фото: Pixabay

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *