Біткоїн злетів до $65 000, а мемкоїни очолюють ринок

Біткоїн здійнявся до нового річного максимуму, перевищивши позначку $65 000, після того, як компанія Tether випустила 1 мільярд USDT, що спричинило одночасне зростання ринкової динаміки та вартості криптовалюти.

Однак головну увагу зараз привертає лідерство мемкоїнів на криптовалютному ринку. Протягом останніх кількох днів такі провідні мемкоїни, як Pepe, Bonk, Dogecoin та Shiba Inu неухильно очолювали список найбільших зростаючих криптоактивів.

Капіталізація сектору мемкоїнів іноді зростала майже на 30% за останні 24 години, постійно привертаючи увагу порівняно з рештою глобального криптовалютного ринку, який торгувався вбік. За даними CoinGecko, поточна ринкова капіталізація мемкоїнів становить близько $35 млрд.

За останні 7 днів основні мемкоїни, такі як Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Bonk (BONK) та Pepe (PEPE), продемонстрували значне зростання на 50%, 49%, 95% та 172,8% відповідно.

Варто також згадати про актив Floki (FLOKI). Цей мемкоїн за тиждень зріс більш ніж на 80%, причиною чого стало оголошення DWF Labs про придбання FLOKI на суму $10 мільйонів у рамках їхньої прихильності до підтримки розвитку цієї екосистеми.

Нещодавно лістингований на Robinhood Europe базований мемкоїн dogwifhat (WIF) за тиждень зміцнів більш ніж на 225%, а після новини про лістинг додатково здорожчав на 30%.

Причиною такого раллі мемкоїнів є зростаюча схильність інвесторів до ризику. Оскільки ціна біткоїна наближається до свого попереднього піка $69 000, ринок стає більш ризикованим, а капітал починає переміщуватися до більш спекулятивних токенів, де мемкоїни лідирують.

Дана стаття не являється фінансовою порадою, перед можливими інвестиціями проведіть власне дослідження.

Джерело: AZC News

Читати також:

Крах NFT: як мільйони інвесторів виявилися власниками непотрібних картинок

Біткоін дешевшає на 16%: падіння, чи можливість?

Майнери біткоїна в США використовують електроенергії, якої вистачить для потреб цілого штату Юта

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *